zabaglione co to jest
Co to jest zabaglione? Definicja zabaione, zabaglione wł., krem z jaj, cukru i wina a. soku.

Czy przydatne?

Definicja zabaglione

Definicja z ang. zabaglione, z niem. Zabaione.

Co znaczy ZABAGLIONE: zabaione, zabaglione wł., krem z jaj, cukru i wina a. soku owocowego

Czym jest zabaglione znaczenie w Znaczenie Z .

Co znaczy Zoomorfizm:
Definicja przedstawienie bóstwa w formie zwierzęcej a. z atrybutami zwierzęcymi. (d)zoon politikon gr., arystotelesowska pojęcie człowieka jako "istoty państwowej", jest to stworzonej z natury do zabaglione co to jest.
Co znaczy Zelant:
Definicja zapaleniec. zelota fanatyczny, zagorzały, namiętny entuzjasta jakiejś idei, religii i tak dalej; hist. członek fanatycznej sekty, zaciekle przeciwstawiającej się panowaniu Rzymian w Palestynie w zabaglione definicja.
Co znaczy Zinfandel:
Definicja Zinfandel z angielskiego:, czerwone wino stołowe typu bordo, z małych winogron hodowanych raczej w Kalifornii (USA zabaglione co znaczy.
Co znaczy Zareba:
Definicja zeriba, w różnych rejonach Afryki - ostrokół, palisada wzniesiona naprędce dla obrony przed dzikimi zwierzętami a. nieprzyjacielem; (mentalność z.) polit. rezygnacja z inicjatywy, z działań zabaglione słownik.
Co znaczy Zugzwang:
Definicja cukcfank] w grze w szachy - konieczność wykonania ruchu w wypadku, gdzie każde posunięcie pogarsza położenie gracza; por. szach. Etym. - nm. 'przymus posunięcia; jw.'; Zug 'posunięcie; (po)ciąg; ruch zabaglione znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: