zaikai co to jest
Co to jest zaikai? Definicja zaikai japońskie ugrupowanie handlowe a. koła finansowe. Etym. - jap.

Czy przydatne?

Definicja zaikai

Definicja z ang. zaikai, z niem. zaikai.

Co znaczy ZAIKAI: zaikai japońskie ugrupowanie handlowe a. koła finansowe. Etym. - jap., zai 'kapitał'; -kai 'społeczność; świat; tematyka'

Czym jest zaikai znaczenie w Znaczenie Z .

Co znaczy Zoil:
Definicja zawistny, złośliwy krytyk, szukający dziury w całym, pretekstu do nagany; por. Momus. Etym. - ?Xac. Zoilus, gr. Dzōílos, Zoil, retor i filolog gr. z IV w. przed naszą erą, słynny z ostrej krytyki zaikai co to jest.
Co znaczy Zabaglione:
Definicja zabaione, zabaglione wł., krem z jaj, cukru i wina a. soku owocowego zaikai definicja.
Co znaczy Ziggurat:
Definicja staroż. świątynia babilońska w kształcie ściętej piramidy stopniowej, złożonej z wielu pięter połączonych zewn. schodami, z ołtarzem na najwyższym piętrze. Etym. - asyryjski, babiloński zikkuratu zaikai co znaczy.
Co znaczy Zeppelin:
Definicja pop. nazwa sterowców nm. o sztywnym szkielecie, poruszanych poprzez śmigła o napędzie silnikowym (1900-1936). Etym. - od nazwiska nm. wynalazcy i konstruktora: Ferdinand von Zeppelin (1838-1917 zaikai słownik.
Co znaczy Zebu:
Definicja bydło domowe, odznaczające się sporym mięsistym garbem na grzbiecie, zwisającym podgardlem i fałdami luźnej skóry na brzuchu, odporne na upał i ataki owadów tropikalnych, hodowane w licznych rasach w zaikai znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: