zampolit co to jest
Co to jest zampolit? Definicja zampolit w wojsku radzieckim - zastępca ds. politycznych; por.

Czy przydatne?

Definicja zampolit

Definicja z ang. zampolit, z niem. zampolit.

Co znaczy ZAMPOLIT: zampolit w wojsku radzieckim - zastępca ds. politycznych; por. politruk. Etym. - ros. skr. od zamiestítiel po politíczeskim diełám 'jw.'

Czym jest zampolit znaczenie w Znaczenie Z .

Co znaczy Zoomorfizm:
Definicja przedstawienie bóstwa w formie zwierzęcej a. z atrybutami zwierzęcymi. (d)zoon politikon gr., arystotelesowska pojęcie człowieka jako "istoty państwowej", jest to stworzonej z natury do zampolit co to jest.
Co znaczy Zareba:
Definicja zeriba, w różnych rejonach Afryki - ostrokół, palisada wzniesiona naprędce dla obrony przed dzikimi zwierzętami a. nieprzyjacielem; (mentalność z.) polit. rezygnacja z inicjatywy, z działań zampolit definicja.
Co znaczy Ziggurat:
Definicja staroż. świątynia babilońska w kształcie ściętej piramidy stopniowej, złożonej z wielu pięter połączonych zewn. schodami, z ołtarzem na najwyższym piętrze. Etym. - asyryjski, babiloński zikkuratu zampolit co znaczy.
Co znaczy Zapateado:
Definicja zapateado rytmiczne tupanie charakterystyczne dla tańców hiszp.; hiszp. a. ?Xac.amer. taniec, gdzie występuje zapateado. Etym. - hiszp. od zapatear 'tupać' od zapato 'but zampolit słownik.
Co znaczy Zucchini:
Definicja zucchini [wym. zukkini] małe dynie, tykwy, banie. Etym. - wł. zdrobn. od zucca 'dynia zampolit znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: