zareba co to jest
Co to jest zareba? Definicja zareba, zariba, zeriba, w różnych rejonach Afryki - ostrokół, palisada.

Czy przydatne?

Definicja zareba

Definicja z ang. Zareba, z niem. Zareba.

Co znaczy ZAREBA: zareba, zariba, zeriba, w różnych rejonach Afryki - ostrokół, palisada wzniesiona naprędce dla obrony przed dzikimi zwierzętami a. nieprzyjacielem; (mentalność z.) polit. rezygnacja z inicjatywy, z działań ofensywnych na rzecz biernej statycznej obrony. Etym. - z angielskiego: 'jw.' z arab. zarībah 'miejsce ogrodzone'

Czym jest zareba znaczenie w Znaczenie Z .

Co znaczy ZOA:
Porównanie ZOA w złożeniach: zwierzęta. Etym. - gr. dzōa l.mn. od dzōion, zobacz -zoo-; por. metazoa; protozoa zareba co znaczy.
Krzyżówka Zoomorfizm:
Dlaczego przedstawienie bóstwa w formie zwierzęcej a. z atrybutami zwierzęcymi. (d)zoon politikon gr., arystotelesowska pojęcie człowieka jako "istoty państwowej", jest to stworzonej z natury do zareba krzyżówka.
Co to jest Zecer:
Jak lepiej zecer druk. przest. składacz (czcionek). Etym. - nm. Setzer 'jw.' od setzen 'posadzić; usadowić; składać; stawiać zareba co to jest.
Słownik Ziggurat:
Kiedy staroż. świątynia babilońska w kształcie ściętej piramidy stopniowej, złożonej z wielu pięter połączonych zewn. schodami, z ołtarzem na najwyższym piętrze. Etym. - asyryjski, babiloński zikkuratu zareba słownik.
Czym jest Zaibatsu:
Od czego zależy zaibatsu jap., japoński typ kartelu, trustu; konglomerat ekon.; klika finansowa zareba czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: