zareba co to jest
Co to jest zareba? Definicja zareba, zariba, zeriba, w różnych rejonach Afryki - ostrokół, palisada.

Czy przydatne?

Definicja zareba

Definicja z ang. Zareba, z niem. Zareba.

Co znaczy ZAREBA: zareba, zariba, zeriba, w różnych rejonach Afryki - ostrokół, palisada wzniesiona naprędce dla obrony przed dzikimi zwierzętami a. nieprzyjacielem; (mentalność z.) polit. rezygnacja z inicjatywy, z działań ofensywnych na rzecz biernej statycznej obrony. Etym. - z angielskiego: 'jw.' z arab. zarībah 'miejsce ogrodzone'

Czym jest zareba znaczenie w Znaczenie Z .

Co znaczy Zebu:
Definicja bydło domowe, odznaczające się sporym mięsistym garbem na grzbiecie, zwisającym podgardlem i fałdami luźnej skóry na brzuchu, odporne na upał i ataki owadów tropikalnych, hodowane w licznych rasach w zareba co to jest.
Co znaczy Zip Code:
Definicja zip code amer.z angielskiego:, pięciocyfrowy kod pocztowy wprowadzony w stanach zjednoczonych ameryki w 1963 r. (bryt.z angielskiego: postcode zareba definicja.
Co znaczy Zakat:
Definicja zakat arab., doroczny podatek na biednych, rodzaj jałmużny, uważany za powinność relig. każdego muzułmanina, zużywany na cele charytatywne i relig zareba co znaczy.
Co znaczy Zapiski Iz Miortwowo Doma:
Definicja Zapiski iz miortwowo doma ros., Wspomnienia z domu umarłych. Etym. - tytuł powieści (1861-62) F. Dostojewskiego zareba słownik.
Co znaczy Ziemlia Nasza Wielika I Obilna No Poriadka W Niej Niet:
Definicja wielika i obilna, no poriadka w niej niet ros., państwo nasz jest ogromny i zamożny, lecz porządku w nim brak (przybądźcie więc i rządźcie nami). Etym. - staroruski latopis opowiada, Iż Słowianie zareba znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: