zegizm co to jest
Co to jest zegizm? Definicja zegizm antyrozwojowość, bezrozwojowość, kierunek ideologiczny, wg.

Czy przydatne?

Definicja zegizm

Definicja z ang. zegizm, z niem. zegizm.

Co znaczy ZEGIZM: zegizm antyrozwojowość, bezrozwojowość, kierunek ideologiczny, wg którego należy powstrzymać dalszy liczbowy, techn., nauk. postęp ludzkości, urbanizację, mechanizację, chemizację i tym podobne, bo dalszy rozkwit cywilizacji jest równoznaczny z zagładą naturalnego środowiska, czyli i człowieka. Etym. - z angielskiego: zegism, dosł. 'zerowzrostowość; jw.' od Z.G. inicjałów zero growth 'zerowy wzrost'; growth 'przyrost; postęp'

Czym jest zegizm znaczenie w Znaczenie Z .

Co znaczy Zreflektować Się:
Definicja zreflektować się zobacz reflektować zegizm co to jest.
Co znaczy Zanni:
Definicja sługa, błazen, pajac, akrobata (pochodzący tradycyjnie z Bergamo) włoskiej commedia dell'arte; por. Pulcinella. Etym. - wł. 'jw.' w dial. lombardzkim zdrobn. od Giovanni 'Jan' z późn.z łaciny Jo(h zegizm definicja.
Co znaczy Zambo:
Definicja zambo mieszkaniec Ameryki ?Xac., potomek Indianina i Murzynki a. Murzyna i Indianki; por. cafuso. Etym. - amer.hiszp. 'Murzyn; Mulat' z (?) kongijskiego nzambu 'małpa zegizm co znaczy.
Co znaczy Zen:
Definicja zen japońska odmiana buddyzmu, zalecająca dyscyplinę wewnętrzną, medytację i kontemplację jako drogę do zespolenia się z Buddą. Etym. - jap. 'medytacja relig.' z chiń., z sanskr zegizm słownik.
Co znaczy ZOA:
Definicja ZOA w złożeniach: zwierzęta. Etym. - gr. dzōa l.mn. od dzōion, zobacz -zoo-; por. metazoa; protozoa zegizm znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: