zoom co to jest
Co to jest zoom? Definicja zoom [wym. zu:m] urządzenie w kamerze video. a. TV, które, zmieniając.

Czy przydatne?

Definicja zoom

Definicja z ang. zoom, z niem. Zoom.

Co znaczy ZOOM: zoom [wym. zu:m] urządzenie w kamerze video. a. TV, które, zmieniając dzięki silniczka rozstawienie soczewek, wymienia ogniskową obiektywu, zmniejszając a. powiększając obraz (sukces oddalania się a. zbliżania), zachowując jednak stale tę samą ostrość; por. transfokator. Etym. - z angielskiego: 'ruch, któremu towarzyszy głośne buczenie; poderwanie samolotu; jw.'; dźwiękonaśladowcze

Czym jest zoom znaczenie w Znaczenie Z .

Co znaczy Zeitgeist:
Definicja cajtgajst] duch czasu; niedostrzegalne wpływy tworzące klimat recenzji i poglądów epoki; konwencje myślowe i nie kwestionowane założenia, zawarte w kulturze i nauce danego okresu, charakterystyczne zoom co to jest.
Co znaczy Zair:
Definicja zair waluta republiki Zairu (=100 makuta); zobacz likuta zoom definicja.
Co znaczy Zonda:
Definicja zonda amer.hiszp., gorący wiatr płn. wiejący od Andów na pampasy argentyńskie, osłabiający organizm ludzki zoom co znaczy.
Co znaczy Zugunruhe:
Definicja cugunrue] bodźce wewnętrzne, jak produkcja hormonów płciowych, utrwalone zwyczaje ewolucyjne o podłożu instynktownym i in., zmuszające zwierzęta, zwł. ptaki do migracji (wędrówek). Etym. - nm., dosł zoom słownik.
Co znaczy Zakat:
Definicja zakat arab., doroczny podatek na biednych, rodzaj jałmużny, uważany za powinność relig. każdego muzułmanina, zużywany na cele charytatywne i relig zoom znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: