zoomorfizm co to jest
Co to jest zoomorfizm? Definicja zoomorfizm przedstawienie bóstwa w formie zwierzęcej a. z.

Czy przydatne?

Definicja zoomorfizm

Definicja z ang. zoomorphic, z niem. zoomorph.

Co znaczy ZOOMORFIZM: zoomorfizm przedstawienie bóstwa w formie zwierzęcej a. z atrybutami zwierzęcymi. (d)zoon politikon gr., arystotelesowska pojęcie człowieka jako "istoty państwowej", jest to stworzonej z natury do życia w kraju (Polityka, 1, 1, 9). zootechnika edukacja o hodowli zwierząt. zoosemiotyka edukacja o porozumiewaniu się zwierząt (termin wprowadzony w 1965 poprzez językoznawcę amer. Thomasa A. Sebeoka, ur. 1920). Etym. - zobacz -zoo-; morf-; sema-; metoda

Czym jest zoomorfizm znaczenie w Znaczenie Z .

Co znaczy Zair:
Porównanie zair waluta republiki Zairu (=100 makuta); zobacz likuta zoomorfizm co znaczy.
Krzyżówka Zonda:
Dlaczego zonda amer.hiszp., gorący wiatr płn. wiejący od Andów na pampasy argentyńskie, osłabiający organizm ludzki zoomorfizm krzyżówka.
Co to jest Zbulwersować:
Jak lepiej zdenerwować, wzburzyć, oburzyć, poruszyć, wyprowadzić z równowagi, ekscytować. Etym. - fr. bouleverser 'wywrócić; wstrząsnąć, przerazić'; boule 'kula; gałka' z ?Xac. bulla, zobacz bulla; verser zoomorfizm co to jest.
Słownik Zreflektować Się:
Kiedy zreflektować się zobacz reflektować zoomorfizm słownik.
Czym jest Zostera:
Od czego zależy zostera bot. tasiemnica, bylina rdestnicowata tworząca łąki podwodne przy wybrzeżach morskich. Etym. - n.z łaciny z gr. dzōstēr 'pas; jakiś wodorost morski zoomorfizm czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: