zoroastryzm co to jest
Co to jest zoroastryzm? Definicja zoroastryzm zobacz mazdaizm. Etym. - Zoroaster (Zaratustra), imię.

Czy przydatne?

Definicja zoroastryzm

Definicja z ang. Zoroastrianism, z niem. Zoroastrismus.

Co znaczy ZOROASTRYZM: zoroastryzm zobacz mazdaizm. Etym. - Zoroaster (Zaratustra), imię reformatora mazdaizmu (VII a. VI w. przed naszą erą)

Czym jest zoroastryzm znaczenie w Znaczenie Z .

Co znaczy Zair:
Porównanie zair waluta republiki Zairu (=100 makuta); zobacz likuta zoroastryzm co znaczy.
Krzyżówka Zelant:
Dlaczego zapaleniec. zelota fanatyczny, zagorzały, namiętny entuzjasta jakiejś idei, religii i tak dalej; hist. członek fanatycznej sekty, zaciekle przeciwstawiającej się panowaniu Rzymian w Palestynie w zoroastryzm krzyżówka.
Co to jest Zapadnik:
Jak lepiej lat 1830-60 - zwolennik zapadniczestwa, okcydentalizmu, ruchu upatrującego perspektywę hist. Rosji we wzorowaniu się na instytucjach i stylu życia Europy Zachodniej (synonim słowianofilstwa); por zoroastryzm co to jest.
Słownik ZYGO:
Kiedy jarzmo; sprzężony; para; połączenie; stopienie się, zlanie się. zygota biol. komórka o podwójnej (diploidalnej), całkowitej liczbie chromosomów, powstała poprzez połączenie i zlanie się dwóch gamet zoroastryzm słownik.
Czym jest Zoil:
Od czego zależy zawistny, złośliwy krytyk, szukający dziury w całym, pretekstu do nagany; por. Momus. Etym. - ?Xac. Zoilus, gr. Dzōílos, Zoil, retor i filolog gr. z IV w. przed naszą erą, słynny z ostrej krytyki zoroastryzm czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: