ganglion co to jest
Co to jest ganglion? Definicja ganglion gr., zwój komórek nerwowych; rodzaj nowotworu pochewek.

Czy przydatne?

Definicja ganglion

Definicja z ang. ganglion, z niem. Ganglion.

Co znaczy GANGLION: ganglion gr., zwój komórek nerwowych; rodzaj nowotworu pochewek stawowych

Czym jest ganglion znaczenie w Znaczenie G .

Co znaczy Glorious Revolution:
Porównanie Glorious Revolution z angielskiego:, Wspaniała Rewolucja. Etym. - pop. nazwa rewolucji z angielskiego: 1688-89, która uwieńczyła sukcesem wieloletnie walki o ustanowienie ustroju parlamentarnego ganglion co znaczy.
Krzyżówka Griffonage:
Dlaczego griffonage bazgranina, gryzmoły; por. barbouillage. Etym. - fr. od griffe 'szpon, pazur' z g.nm. gripan 'chwytać' (nm. greifen ganglion krzyżówka.
Co to jest Golf:
Jak lepiej szkocko-angielska gra sport., rozgrywana na murawie małą pełną piłką kauczukową i zakrzywionymi kijami; części odzieży o charakterze sport.; sweter z wysokim kołnierzem do wywijania; (w l.mn ganglion co to jest.
Słownik Gaudensque Viam Fecisse Ruina:
Kiedy gaudensque viam fecisse ruina ?Xac., i ciesząc się, Iż na swej drodze zostawił ruiny (iż własną drogę znaczył ruinami). Etym. - z Lukana (Pharsalia, 1, 150); o Juliuszu Cezarze ganglion słownik.
Czym jest Guarani:
Od czego zależy guarani ludność indiańska (tupi-g.) Boliwii, Paragwaju i płd. Brazylii; język tej ludności; waluta Paragwaju (= 100 centimos). Etym. - hiszp. guarani 'jw.', pochodz. indiańskiego ganglion czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: