gastarbeiter co to jest
Co to jest Gastarbeiter? Definicja Gastarbeiter nm., dosł. 'pracownik-gość', przybysz z innego.

Czy przydatne?

Definicja Gastarbeiter

Definicja z ang. Gastarbeiter, z niem. Gastarbeiter.

Co znaczy GASTARBEITER: Gastarbeiter nm., dosł. 'pracownik-gość', przybysz z innego państwie (gł. z Włoch, Jugosławii, Turcji a. Hiszpanii) zatrudniony w RFN w wypadku braku rąk do pracy, zwł. do prac niechętnie podejmowanych poprzez tubylców; por. invandrare

Czym jest Gastarbeiter znaczenie w Znaczenie G .

Co znaczy Giermak:
Definicja ubiór męski kroju węg. noszony poprzez mężczyzn od końca XV do XVII w. w pol. ubiorze narodowym, długi, zapinany na pętlice i guzy, z rękawami i futrzanym kołnierzem; od XVI w. w Polsce: sukmana gastarbeiter co to jest.
Co znaczy Ginseng:
Definicja ginseng żeń-szeń, roślina zielna z rodz. araliowatych, wschodnioazjatycka, o korzeniach cenionych w lecznictwie chińskim, zwł. jako środek uśmierzający. Etym. - z chiń. żeń-szen 'jw gastarbeiter definicja.
Co znaczy Girlanda:
Definicja girlanda pęk, splot, wiązanka, wieniec z kwiatów, liści, owoców, swobodnie podwieszony; por. feston. Etym. - fr. guirlande 'jw.' z wł. ghirlanda 'jw gastarbeiter co znaczy.
Co znaczy Gedanken Sind Zollfrei:
Definicja Gedanken sind zollfrei nm., myśli są wolne od cła. Etym. - z Marcina Lutra (Von weltlicher Obrigkeit, motto) 1523 r gastarbeiter słownik.
Co znaczy Gol:
Definicja gol sport. bramka, pkt. pozyskany poprzez efektywny strzał piłką a. krążkiem do bramki. Etym. - z angielskiego: goal 'meta, cel; gol gastarbeiter znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: