getesgeschichte co to jest
Co to jest Geistesgeschichte? Definicja Geistesgeschichte nm., dosł. 'dzieje duchowe', historia.

Czy przydatne?

Definicja Geistesgeschichte

Definicja z ang. Geistesgeschichte, z niem. Geistesgeschichte.

Co znaczy GEISTESGESCHICHTE: Geistesgeschichte nm., dosł. 'dzieje duchowe', historia kulturowa (intelektualna) zajmująca się "tematami, symbolami, koncepcjami, ideami, stylami i uczuciami" (Johan Huizinga), a również kulturą materialną i rytuałami pewnej epoki, zakładająca, Iż sztuka, lit., edukacja i religia każdego okresu stanowią całość; zobacz Zeitgeist

Czym jest Geistesgeschichte znaczenie w Znaczenie G .

Co znaczy Grawigrady:
Definicja wszystkich klasyfikacji: nazwa różnych gatunków sporych, regularnie b. sporych, kopalnych amer. szczerbaków, spokrewnionych z dzisiejszymi leniwcami i mrówkojadami, takich jak megaterium geistesgeschichte co to jest.
Co znaczy GERMAN:
Definicja złożeniach: Niemcy; niemiecki; chem. german. germanizm słowo, zwrot, konstrukcja składniowa przejęte z jęz. nm. a. wzorowane na nim. germanistyka edukacja o języku i lit. nm.; filologia nm. german geistesgeschichte definicja.
Co znaczy Gulden:
Definicja oznaczająca w XIV i XV w. w państwach germ. monety złote, dukaty, floreny, potem również monety srebrne; złoty reński, waluta austr. do r. 1892; waluta gdańska (1920-39); floren, waluta hol. (= 100 geistesgeschichte co znaczy.
Co znaczy Gryla:
Definicja grylaż masa z cukru palonego i migdałów a. orzechów. Etym. - fr. grillage 'pieczenie na ruszcie' od grille 'krata; ruszt' z późn.z łaciny craticulum, zobacz grill geistesgeschichte słownik.
Co znaczy Gipiura:
Definicja gipiura rodzaj koronki o wypukłym wzorze; haft ręczny na przejrzystym tle, na przykład na batyście, Etym. - fr. guipure 'jw.' od guiper 'omotać (jedwabiem geistesgeschichte znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: