geteswsenschaften co to jest
Co to jest Geisteswissenschaften? Definicja Geisteswissenschaften nm., dosł. 'edukacji duchowe.

Czy przydatne?

Definicja Geisteswissenschaften

Definicja z ang. Geisteswissenschaften, z niem. Geisteswissenschaften.

Co znaczy GEISTESWISSENSCHAFTEN: Geisteswissenschaften nm., dosł. 'edukacji duchowe', ogólna nazwa dyscyplin nauk. zajmujących się człowiekiem, społeczeństwem i jego dziejami, jest to (z grubsza) historią, psychologią, socjologią, antropologią, naukami polit. i ekonomią

Czym jest Geisteswissenschaften znaczenie w Znaczenie G .

Co znaczy Gablota:
Definicja gablot(k)a oszklona szafka do wystawiania eksponatów muzealnych, zbiorów, okazów, kosztowności, towarów, druków informacyjnych. Etym. - (?) wł. gabbiata 'tyle ptaków, ile mieści klatka (gabbia geisteswissenschaften co to jest.
Co znaczy Graves Amicitiae Principum:
Definicja graves amicitiae principum ?Xac., złowieszcza przyjaźń książąt; odprężenie kończące się awanturą, zimną a. gorącą wojną itd geisteswissenschaften definicja.
Co znaczy Gong:
Definicja instrument muz. (o nieokreślonej wysokości dźwięku, o brzmieniu stłumionym, ale donośnym i przenikliwym) w kształcie brązowej tarczy o wywiniętym brzegu, w którą uderza się pałką a. młotkiem. Etym geisteswissenschaften co znaczy.
Co znaczy Giser:
Definicja giser przest. odlewacz, wykwalifikowany robotnik pracujący w giserni, przest. odlewni. Etym. - nm. Giesser 'jw.' od giessen 'lać; odlewać; wlewać (w formę geisteswissenschaften słownik.
Co znaczy Gabinet:
Definicja członków rządu, porada ministrów; sekretariat (ministra); pokój w urzędzie dla osoby na kierowniczym stanowisku; komplet mebli do takiego pokoju; pokój do pracy umysłowej, naukowej, zawodowej geisteswissenschaften znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: