spontanea generatio co to jest
Co to jest generatio spontanea? Definicja generatio spontanea ?Xac., hist. biol. samorództwo.

Czy przydatne?

Definicja generatio spontanea

Definicja z ang. generatio spontanea, z niem. gene spontanea.

Co znaczy GENERATIO SPONTANEA: generatio spontanea ?Xac., hist. biol. samorództwo

Czym jest generatio spontanea znaczenie w Znaczenie G .

Co znaczy Gurkhowie:
Porównanie Gurkhowie wojowniczy lud osiadły w prowincji Gurkha w Nepalu w poł. XVIII w., wyznający hinduizm, mówiący jęz. nepali; żołnierze z Nepalu w wojsku bryt. a. indyjskim generatio spontanea co znaczy.
Krzyżówka Grenadyna:
Dlaczego przędza jedwabna o sporym skręcie; lekka tkanina jedwabna a. (ba)wełniana; czerwony, słodki syrop z owoców granatu, stosowany do coctaili a. z wodą sodową; napój z takim syropem. Etym. - fr generatio spontanea krzyżówka.
Co to jest Gong:
Jak lepiej instrument muz. (o nieokreślonej wysokości dźwięku, o brzmieniu stłumionym, ale donośnym i przenikliwym) w kształcie brązowej tarczy o wywiniętym brzegu, w którą uderza się pałką a. młotkiem. Etym generatio spontanea co to jest.
Słownik Gruber:
Kiedy rolnicze: kultywator ze sztywnymi zębami (łapami), kruszący zwięzłą glebę do głębokości około 20 cm. Etym. - z angielskiego: grubber 'ten, kto karczuje; przyrząd do karczowania' od grub 'karczować generatio spontanea słownik.
Czym jest Gnoma:
Od czego zależy sentencja, aforyzm, wyrażające (niekiedy wierszem) zwięźle sformułowaną głębszą myśl, zwł. treści dydaktycznej. gnomon pręt, słupek, którego cień wskazuje wysokość (deklinację, azymut) Słońca; zegar generatio spontanea czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: