loci genius co to jest
Co to jest genius loci? Definicja genius loci ?Xac., duch władający a. opiekujący się jakimś.

Czy przydatne?

Definicja genius loci

Definicja z ang. genius loci, z niem. Genius loci.

Co znaczy GENIUS LOCI: genius loci ?Xac., duch władający a. opiekujący się jakimś miejscem. genius morbi ?Xac., charakter (przebiegu) dolegliwości. genius saeculi ?Xac., duch czasu, wieku

Czym jest genius loci znaczenie w Znaczenie G .

Co znaczy Gorgony:
Porównanie potworne istoty płci żeńskiej z wężami zamiast włosów, o wzroku zmieniającym ludzi w kamień. Etym. - u Hezjoda (Teogonia, 270) wymienione trzy (córki Forkisa i Keto): Steno ('potężna'), Euryale genius loci co znaczy.
Krzyżówka Gawot:
Dlaczego taniec ludowy w tempie umiarkowanym, w takcie 2/4 a. 4/4, w XVII-XVIII w. rozpowszechniony jako taniec dworski i salonowy. Etym. - fr. gavotte 'jw.' z prowans. gavoto 'taniec gawotów, górali genius loci krzyżówka.
Co to jest GRAF:
Jak lepiej GRAFO- w złożeniach: w odniesieniu pisania, zapisu, rysowania, ilustracji, przedstawiania, edukacji opisowej, formy lit. Etym. - gr. gráphein 'skrobać; rytować; rysować; pisać'; por. choreografia genius loci co to jest.
Słownik Galeria:
Kiedy krużganek, przejście łączące szereg pomieszczeń; empora, loggia; podziemny korytarz w kopalni a. w fortecy; zestawienie dzieł sztuki, zestaw, wystawa; salon wystaw plastycznych; najtańsze miejsca na genius loci słownik.
Czym jest Gombo:
Od czego zależy patois w płd. stanach USA. gumbo (a. gombo) jadalne strąki ketmii (hibiskusa); zupa z tych strąków z utartymi liśćmi (filé) sasafrzanu i wieloma jarzynami i mięsem a. rybą i skorupiakami morskimi genius loci czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: