loci genius co to jest
Co to jest genius loci? Definicja genius loci ?Xac., duch władający a. opiekujący się jakimś.

Czy przydatne?

Definicja genius loci

Definicja z ang. genius loci, z niem. Genius loci.

Co znaczy GENIUS LOCI: genius loci ?Xac., duch władający a. opiekujący się jakimś miejscem. genius morbi ?Xac., charakter (przebiegu) dolegliwości. genius saeculi ?Xac., duch czasu, wieku

Czym jest genius loci znaczenie w Znaczenie G .

Co znaczy Galon:
Definicja naszywka z lamy srebrnej a. złotej na mundurach, epoletach, meblach i tak dalej 2. jednostka objętości ciał ciekłych i sypkich = 4,546 litra (g. z angielskiego:) a. 3,7854 litra (g. amer.). Etym. - 1 genius loci co to jest.
Co znaczy Ghazi:
Definicja ghazi arab., wojownik muzułm, zwł. wyróżniający się w walkach z niewiernymi; także stosowane jako tytuł honorowy genius loci definicja.
Co znaczy Grand Cru:
Definicja grand cru [wym. grã krü] fr., (wino, które wyprodukowała) słynna winnica a. ekipa takich winnic; zobacz premier cru genius loci co znaczy.
Co znaczy Gaon:
Definicja hebr. 'ekscelencja' tytuł żyd. przywódców duchowych i rektorów akademii talmudycznych od VII do XIII w. w Babilonii i Palestynie; gł. zadaniem gaonów była interpretacja i rozwijanie prawa genius loci słownik.
Co znaczy Good Earth:
Definicja The) Good Earth z angielskiego:, Ziemia błogosławiona. Etym. - tytuł pop. powieści (1931) pisarki amer. Pearl Buck (1892-1973) o życiu chłopów w Chinach genius loci znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: