proximum genus co to jest
Co to jest genus proximum? Definicja genus proximum ?Xac., filoz. definicja określające gatunek.

Czy przydatne?

Definicja genus proximum

Definicja z ang. genus proximum, z niem. Gattung proximum.

Co znaczy GENUS PROXIMUM: genus proximum ?Xac., filoz. definicja określające gatunek bezpośrednio nadrzędny w relacji do innego

Czym jest genus proximum znaczenie w Znaczenie G .

Co znaczy Genocide:
Porównanie genocide [wym. dżenousajd] z angielskiego:, ludobójstwo; zobacz Völkermord. Etym. - z Rafała Lemkina (Axis rule in Occupied Europe), 1944 r genus proximum co znaczy.
Krzyżówka Ghazi:
Dlaczego ghazi arab., wojownik muzułm, zwł. wyróżniający się w walkach z niewiernymi; także stosowane jako tytuł honorowy genus proximum krzyżówka.
Co to jest Goth:
Jak lepiej goth poważny, melancholijny, surowy styl muzyki rockowej; muzyk uprawiający taki styl. Etym. - z angielskiego: skr od gothic 'gotycki genus proximum co to jest.
Słownik Germanopratin:
Kiedy żermanopratę] fr., termin żart. i pseudonauk., w odniesieniu paryskiej dzielnicy Saint-Germain-des-Prés, jej życia (zwł. nocnego), zjawisk art. a. intelektualnych, mód i tak dalej, które tam genus proximum słownik.
Czym jest Gluten:
Od czego zależy substancja nasion zbóż, zwł. pszenicy i jęczmienia. glutyn(a) decyzyjny o jakości składnik klejów zwierzęcych, wytwór działania wrzątku na białko tkanki łącznej. Etym. - ?Xac. gluten dpn. glutinis genus proximum czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: