gepard co to jest
Co to jest gepard? Definicja gepard drapieżny ssak, najszybszy z rodz. kotów, o wysokich nogach i.

Czy przydatne?

Definicja gepard

Definicja z ang. cheetah, z niem. Gepard.

Co znaczy GEPARD: gepard drapieżny ssak, najszybszy z rodz. kotów, o wysokich nogach i nakrapianej sierści, występujący na stepach Afryki i płd. Azji; stosowany jako zwierzę gończe do polowań na antylopy. Etym. - fr. guépard 'jw.' z wł. gattopardo 'jw.'; gatto 'kot; kocur'; pardo 'lampart'

Czym jest gepard znaczenie w Znaczenie G .

Co znaczy Grimoire:
Porównanie grimoire [wym. grimuar] fr., śrdw. książka czarnej magii, księga czarodziejska; niezrozumiała mowa, nieczytelne pismo gepard co znaczy.
Krzyżówka Gulden:
Dlaczego oznaczająca w XIV i XV w. w państwach germ. monety złote, dukaty, floreny, potem również monety srebrne; złoty reński, waluta austr. do r. 1892; waluta gdańska (1920-39); floren, waluta hol. (= 100 gepard krzyżówka.
Co to jest Gaon:
Jak lepiej hebr. 'ekscelencja' tytuł żyd. przywódców duchowych i rektorów akademii talmudycznych od VII do XIII w. w Babilonii i Palestynie; gł. zadaniem gaonów była interpretacja i rozwijanie prawa gepard co to jest.
Słownik Graecum Est Non Legitur:
Kiedy legitur ?Xac., żart. maksyma śrdw. to po grecku, tego się nie czyta; przen. nie bierz się do rzeczy, na której się nie znasz. Etym. - w śrdw. język gr. był niewiele znany i źle widziany poprzez gepard słownik.
Czym jest Garda:
Od czego zależy metalowa osłona garści na rękojeści broni siecznej; w boksie - zasłona przed ciosem przeciwnika. Etym. - fr. garde 'dozór, opieka; baczność, straż; gwardia; garda' od garder 'przechowywać; strzec gepard czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: