gerydon co to jest
Co to jest gerydon? Definicja gerydon przest. mały stolik okrągły (a. trójkątny, narożnikowy) o.

Czy przydatne?

Definicja gerydon

Definicja z ang. gerydon, z niem. gerydon.

Co znaczy GERYDON: gerydon przest. mały stolik okrągły (a. trójkątny, narożnikowy) o jednej nodze, na drobiazgi, kwiaty, słodycze; wysoki, ozdobny postument pod lichtarz, świecznik (2. poł. XVII w.). Etym. - fr. guéridon 'jw.' od imienia postaci z fr. krotochwili i baletu z XVII w

Czym jest gerydon znaczenie w Znaczenie G .

Co znaczy Gupik:
Definicja oczko, ryba słodkowodna z Barbadosu, Trynidadu i Wenezueli, pod rząd karpieńcokształtnych, regularnie hodowana w akwariach; samce znacząco mniejsze i barwniejsze od samic. Etym. - z angielskiego gerydon co to jest.
Co znaczy Geniusz:
Definicja stopień talentu, uzdolnień umysłowych; umiejętność szczególna do twórczości wybitnie oryginalnej; człowiek najbardziej autorski, genialny. Etym. - ?Xac. genialis 'weselny; jowialny, radosny, miły' od gerydon definicja.
Co znaczy Gigolo:
Definicja żigolo] fordanser, płatny partner do tańca w nocnych lokalach rozrywkowych; młody mężczyzna czerpiący dochody ze stosunków ze starszymi od siebie, zamożnymi kobietami. Etym. - fr. 'sutener; bubek gerydon co znaczy.
Co znaczy Grand Ensemble:
Definicja grand ensemble fr., dosł. 'ogromny zespół', (1954) zespół nowoczesnych domów mieszkalnych, zawierający kilkaset do kilku tys. mieszkań, zbudowany zazw. na peryferiach wielkiego miasta gerydon słownik.
Co znaczy Goliard:
Definicja goliard zobacz wagant. Etym. - st.fr. goliart, goliard 'żarłok; hulaka; oszust' z (?) ?Xac. gula 'gardziel; obżarstwo gerydon znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: