geszeft co to jest
Co to jest geszeft? Definicja geszeft (nieczysty) biznes, (nieuczciwa) transakcja handlowa.

Czy przydatne?

Definicja geszeft

Definicja z ang. speculation, z niem. Spekulation.

Co znaczy GESZEFT: geszeft (nieczysty) biznes, (nieuczciwa) transakcja handlowa; spekulacja, kombinacja, afera. geszefciarz. Etym. - nm. Geschäft 'biznes; kwestia; sklep, dom handl.; zatrudnienie' od schaffen 'tworzyć; pracować; dostarczać'

Czym jest geszeft znaczenie w Znaczenie G .

Co znaczy Gargulec:
Porównanie plwacz, archit. ozdobne zakończenie rynny dachowej, z którego woda deszczowa spada swobodnie, daleko od lica muru (szczególnie fantastyczne formy g-a we fr. archit. gotyckiej: potwory, demony geszeft co znaczy.
Krzyżówka Gerrymander:
Dlaczego dżer...] rodzaj szalbierstwa politycznego - zmiana granic okręgów wyborczych, zwł. przed wyborami do Kongresu USA, w celu pomniejszenia liczby głosów partii opozycyjnej. Etym. - amer.z angielskiego geszeft krzyżówka.
Co to jest Graecum Est Non Legitur:
Jak lepiej legitur ?Xac., żart. maksyma śrdw. to po grecku, tego się nie czyta; przen. nie bierz się do rzeczy, na której się nie znasz. Etym. - w śrdw. język gr. był niewiele znany i źle widziany poprzez geszeft co to jest.
Słownik Gauleiter:
Kiedy Gauleiter naczelnik regionu (okręgu) partii hitlerowskiej a. gubernator prowincji w Niemczech 1933-45. Etym. - nm. 'jw.'; Gau 'okręg; pow.; kraina'; Leiter od leiten 'prowadzić; kierować; rządzić geszeft słownik.
Czym jest Generalidad:
Od czego zależy Generalidad [wym. cheneralida] autonomiczny rząd Katalonii, przywrócony w 1977. Etym. - hiszp. 'powszechność' skr. z la Generalidad de Cataluna 'kataloński autonomiczny rząd krajowy geszeft czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: