geszeft co to jest
Co to jest geszeft? Definicja geszeft (nieczysty) biznes, (nieuczciwa) transakcja handlowa.

Czy przydatne?

Definicja geszeft

Definicja z ang. speculation, z niem. Spekulation.

Co znaczy GESZEFT: geszeft (nieczysty) biznes, (nieuczciwa) transakcja handlowa; spekulacja, kombinacja, afera. geszefciarz. Etym. - nm. Geschäft 'biznes; kwestia; sklep, dom handl.; zatrudnienie' od schaffen 'tworzyć; pracować; dostarczać'

Czym jest geszeft znaczenie w Znaczenie G .

Co znaczy Gors:
Definicja biust, dekolt żeński; zwł. dawn. - krochmalony na sztywno przód męskiej koszuli frakowej. Etym. - fr. gorge 'gardło; pierś (kobiety); gors, dekolt; wąwóz' od ?Xac. gurges 'przepaść, otchłań geszeft co to jest.
Co znaczy Grejpfrut:
Definicja grapefruit, pompela, owoc drzewa cytrusowego z rodz. rutowatych, podobny do pomarańczy, lecz większy, o gorzkawym, orzeźwiającym smaku, uprawiany gł. w Izraelu, płd. Afryce i Kalifornii. Etym. - z geszeft definicja.
Co znaczy Gaya Ciencia:
Definicja gaya ciencia st.prowans., dosł. "radosna wiedza", jest to śrdw. literatura minnesängerów, opiewanie miłości geszeft co znaczy.
Co znaczy Gaon:
Definicja hebr. 'ekscelencja' tytuł żyd. przywódców duchowych i rektorów akademii talmudycznych od VII do XIII w. w Babilonii i Palestynie; gł. zadaniem gaonów była interpretacja i rozwijanie prawa geszeft słownik.
Co znaczy Gid:
Definicja gid zobacz guide geszeft znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: