gigolo co to jest
Co to jest gigolo? Definicja gigolo [wym. żigolo] fordanser, płatny partner do tańca w nocnych.

Czy przydatne?

Definicja gigolo

Definicja z ang. gigolo, z niem. Gigolo.

Co znaczy GIGOLO: gigolo [wym. żigolo] fordanser, płatny partner do tańca w nocnych lokalach rozrywkowych; młody mężczyzna czerpiący dochody ze stosunków ze starszymi od siebie, zamożnymi kobietami. Etym. - fr. 'sutener; bubek; facet; fordanser'

Czym jest gigolo znaczenie w Znaczenie G .

Co znaczy Giovine Italia:
Definicja dżowine] wł., Młode Włochy. Etym. - nazwa tajnej org. rewolucyjnej zawiązanej w 1831 r. w Marsylii poprzez Giuseppe Mazziniego, która w znacznym stopniu przygotowała zjednoczenie Włoch w 1860 r gigolo co to jest.
Co znaczy Gimnastiorka:
Definicja gimnastiorka ros., rosyjska bluza wojskowa, skrojona jak rubaszka, ze stojącym kołnierzykiem, stosowana jako odzież wierzchnia gigolo definicja.
Co znaczy Genro:
Definicja genro jap. dosł. 'starszy mąż stanu'; pozakonstytucyjna oligarchia, która dominowała nad rządem jap. od czasu wejścia w życie konstytucji Meidzi (1889) do inicjalnych lat 30. XX w gigolo co znaczy.
Co znaczy Gand A:
Definicja gandża zobacz cannabis gigolo słownik.
Co znaczy Gmerk:
Definicja XIII do końca XVIII w.) symbol osobisty i dla rodziny polskich mieszczan (i chłopów), godło umieszczane na pieczęciach, sygnetach; marka, stempel wytwórczy na wyrobach rękodzieła, rzemiosła gigolo znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: