gitana co to jest
Co to jest gitana? Definicja gitana [wym. chi...] ognisty taniec cygański z kastanietami; Cyganka.

Czy przydatne?

Definicja gitana

Definicja z ang. gitana, z niem. gitana.

Co znaczy GITANA: gitana [wym. chi...] ognisty taniec cygański z kastanietami; Cyganka hiszp. Etym. - hiszp. 'Cygan(ka)'

Czym jest gitana znaczenie w Znaczenie G .

Co znaczy Galeon:
Porównanie spory, o ciężkiej budowie okręt wojenny a. statek handl. (zwł. do przewożenia cennych ładunków, skarbów z kolonii hiszp.), z wysokimi, obronnymi nadbudówkami na dziobie i rufie, 3- a. 4-pokładowy gitana co znaczy.
Krzyżówka Garda:
Dlaczego metalowa osłona garści na rękojeści broni siecznej; w boksie - zasłona przed ciosem przeciwnika. Etym. - fr. garde 'dozór, opieka; baczność, straż; gwardia; garda' od garder 'przechowywać; strzec gitana krzyżówka.
Co to jest Glauk Athenadze:
Jak lepiej sowy do Aten (przynosić, gdzie i tak jest ich mnóstwo; por. noctua volat. Etym. - z Arystofanesa (Ptaki, 301). Sowy, widzące nawet w nocy, były gr. symbolem mądrości i atrybutem Ateny, opiekunki gitana co to jest.
Słownik Gibelini:
Kiedy gibelinowie stronnictwo popierające cesarzy nm. (Hohenstaufów), zwalczające zwolenników papiestwa, gwelfów (XII-XV w. we Włoszech). Etym. - z wł. Ghibellino l.poj. 'jw.' ze st.g.nm. Wibeling, nazwy gitana słownik.
Czym jest Gadget:
Od czego zależy gädżet] z angielskiego:, przyrząd, system, urządzenie, zazw. małych rozmiarów, będące nowością techn., udogodnieniem, regularnie stanowiące obiekt (bonus usprawniający) większego systemu, na przykład gitana czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: