glorieta co to jest
Co to jest glorieta? Definicja glorieta altana a. pawilon w najwyższym punkcie barokowego a.

Czy przydatne?

Definicja glorieta

Definicja z ang. gloriette, z niem. Pavillon.

Co znaczy GLORIETA: glorieta altana a. pawilon w najwyższym punkcie barokowego a. klasycystycznego parku, z pięknym widokiem; ażurowa, ozdobna nadbudowa z pięknym widokiem; por. belweder. gloryfikacja, gloryfikowanie wychwalanie, wysławianie, uwielbianie. Etym. - fr. gloriette 'jw.' od gloire 'sława, chwała; chluba; gloria' i ?Xac. glorificatio 'uwielbienie' od gloria, zobacz gloria

Czym jest glorieta znaczenie w Znaczenie G .

Co znaczy Guenille Si Lon Veut Ma Guenille Mest Chere:
Definicja guenille, si l'on veut; ma guenille m'est chère fr., może to i łachmany, lecz są mi drogie. Etym. - z Moliera (Uczone białogłowy, 2, 7); słowa Chryzala glorieta co to jest.
Co znaczy Gejsza:
Definicja jap. kształcona specjalnie, by w sposób wesoły i zajmujący uprzyjemniać czas mężczyźnie a. ekipie mężczyzn (poprzez grę na samisen, taniec, podawanie napojów i jadła, dowcipną i miłą rozmowę i tym glorieta definicja.
Co znaczy Gangrena:
Definicja gangrena med. zgorzel. Etym. - ?Xac. gangraena 'med. rak; wrzód' z gr. gángraina 'jp glorieta co znaczy.
Co znaczy Gogo:
Definicja angielskiego:, w odniesieniu żywego tańca i głośnej muzyki, realizowanych w dyskotekach a. podobnych klubach nocnych; żwawy, energiczny, przedsiębiorczy; bardzo modny; stylowy, szykowny; taniec glorieta słownik.
Co znaczy Gaus:
Definicja gaus (Gs) fiz. jednostka indukcji magnetycznej. Etym. - na cześć matematyka i fizyka nm.: Carl Fr. Gauss (1777-1855 glorieta znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: