godfather co to jest
Co to jest Godfather? Definicja Godfather z angielskiego: 'tata chrzestny', tytuł pop. filmu (1972.

Czy przydatne?

Definicja Godfather

Definicja z ang. Godfather, z niem. Pate.

Co znaczy GODFATHER: Godfather z angielskiego: 'tata chrzestny', tytuł pop. filmu (1972) z Marlonem Brando w roli tytułowej, opartego na powieści (1969) Mario Puzo; rozszerz. capo (głowa, lider) jednej z "rodzin" mafii a. innej ekipy zorganizowanych przestępców; por. capo di capi; Cosa Nostra

Czym jest Godfather znaczenie w Znaczenie G .

Co znaczy Globtroter:
Porównanie odbywający częste i rozległe podróże, zwł. z zamiłowania do włóczęgi; obieżyświat, wagabunda, wszędobylski. Etym. - z angielskiego: globe-trotter 'jw.'; globe 'glob(us); kula, bania; klosz, umbra godfather co znaczy.
Krzyżówka G I:
Dlaczego G. I. z angielskiego:, [wym. dżi:aj] skr. od Government Issue [wym. gawnment iszju] własność (przydział, emisja) państwowa; żart. pop. żołnierz USA godfather krzyżówka.
Co to jest Guerre Aux Chateaux Paix Aux Chaumieres:
Jak lepiej paix aux chaumières! fr., wojna pałacom! pokój chatom! Etym. - z noty o autorze w 1. zbiorowym wydaniu (w roku III Republiki) dzieł Chamforta; hasło, które Chamfort miał zalecać żołnierzom godfather co to jest.
Słownik Grundy:
Kiedy misyz) grandi] z angielskiego: '(pani) G.' uosobienie najciaśniejszej ortodoksji w recenzji publ., obłudy moralnej, pruderii, konwencjonalnej przyzwoitości i terroru towarzyskiego. Etym godfather słownik.
Czym jest Gomora:
Od czego zależy Gomora zobacz Sodoma godfather czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: