gold co to jest
Co to jest gold? Definicja gold z angielskiego:, dosł. 'złoto', w stanach zjednoczonych ameryki.

Czy przydatne?

Definicja gold

Definicja z ang. gold, z niem. Gold.

Co znaczy GOLD: gold z angielskiego:, dosł. 'złoto', w stanach zjednoczonych ameryki - płyta gramofonowa, której sprzedaż przekroczyła mln egzemplarzy a. album płytowy, którego sprzedaż przyniosła mln dolarów

Czym jest gold znaczenie w Znaczenie G .

Co znaczy Galgenhumor:
Porównanie Galgenhumor nm., humor wisielczy, szubieniczny, desperacki, straceńczy; kostyczny, sarkastyczny; por. humour noir gold co znaczy.
Krzyżówka Garotte:
Dlaczego garrote] hiszpański sposób tracenia skazańców dzięki żelaznego kołnierza przymocowanego do słupa i zaciskanego śrubą na szyi aż do uduszenia; żelazny kołnierz, którym dokonywa się tej egzekucji. Etym gold krzyżówka.
Co to jest Gaucho:
Jak lepiej gaucho [wym. gauczo] pastuch na pampasach Argentyny i Urugwaju, zazw. potomek Indian i Hiszpanów (por. cowboy; llanero). Etym. - amer. hiszp. 'jw gold co to jest.
Słownik Grog:
Kiedy alkoholowy (zwł. rum) rozcieńczony wodą, aktualnie zazw. podawany na gorąco z sokiem cytrynowym i niekiedy z cukrem. groggy (bokser) osłabiony walką (zwł. ciosami w głowę), ledwie trzymający się na gold słownik.
Czym jest Gag:
Od czego zależy video. komediowy a. farsowy chwyt, zaskakujący koncept, sukces sytuacyjny. gagman video. specjalista od wymyślania gagów. Etym. - z angielskiego: gag 'knebel, kaganiec; wstawka aktorska; kawał, żart gold czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: