gonadotropiny co to jest
Co to jest gonadotropiny? Definicja gonadotropiny, hormony gonadotropowe, o budowie białkowej.

Czy przydatne?

Definicja gonadotropiny

Definicja z ang. gonadotropin, z niem. Gonadotropin.

Co znaczy GONADOTROPINY: gonadotropiny, hormony gonadotropowe, o budowie białkowej, produkowane poprzez przedni płat przysadki mózgowej, wywierające wpływ na gonady, gruczoły rozrodcze, płciowe (jajniki, jądra). Etym. - gr. gónos, zobacz -gon- 2.; -trop

Czym jest gonadotropiny znaczenie w Znaczenie G .

Co znaczy Golkonda:
Definicja niewyczerpane źródło jakichś rzeczy, dóbr (także niematerialnych); królestwo pełne niezmiernych bogactw i skarbów; por. Eldorado. Etym. - miasto w płd.-wsch. Indiach k. Hajderabadu, w XVII w. ośrodek gonadotropiny co to jest.
Co znaczy Ganglion:
Definicja ganglion gr., zwój komórek nerwowych; rodzaj nowotworu pochewek stawowych gonadotropiny definicja.
Co znaczy Golf:
Definicja szkocko-angielska gra sport., rozgrywana na murawie małą pełną piłką kauczukową i zakrzywionymi kijami; części odzieży o charakterze sport.; sweter z wysokim kołnierzem do wywijania; (w l.mn gonadotropiny co znaczy.
Co znaczy Gotycyzm:
Definicja sztuce - od 60. lat XVIII w. nawrót do lekceważonej dotąd estetyki śrdw., do atmosfery rycerskości, gotyckich zamków, ich tajemniczości i grozy, nastrojów cudowności i melancholii; pierwowzorem gonadotropiny słownik.
Co znaczy Getry:
Definicja nakładanych na obuwie półkamaszków z filcu, sukna a. płótna, wkładanych dla ciepła a., gdy modne, dla elegancji, okrywających nogę w kostkach i podbiciu stopy. Etym. - fr. guêtre l.poj. 'jw gonadotropiny znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: