gonadotropiny co to jest
Co to jest gonadotropiny? Definicja gonadotropiny, hormony gonadotropowe, o budowie białkowej.

Czy przydatne?

Definicja gonadotropiny

Definicja z ang. gonadotropin, z niem. Gonadotropin.

Co znaczy GONADOTROPINY: gonadotropiny, hormony gonadotropowe, o budowie białkowej, produkowane poprzez przedni płat przysadki mózgowej, wywierające wpływ na gonady, gruczoły rozrodcze, płciowe (jajniki, jądra). Etym. - gr. gónos, zobacz -gon- 2.; -trop

Czym jest gonadotropiny znaczenie w Znaczenie G .

Co znaczy Grand:
Porównanie tytuł arystokraty hiszp. a. port. grandezza [wym. grandecca] wygląd a. zachowanie pełne godności; wielkopańska wyniosłość, duma. Etym. - wł. grandezza 'jw.' i hiszp. grandeza z wł. i hiszp. grande gonadotropiny co znaczy.
Krzyżówka Gre A:
Dlaczego greża jedwab surowy z rozwijanych oprzędów jedwabników. Etym. - fr. grège 'surowy (o jedwabiu)' z wł. greggio 'surowy; szary gonadotropiny krzyżówka.
Co to jest Gourde:
Jak lepiej gourde [wym. gurd] waluta Haiti (= 100 centymów). Etym. - amer.fr. 'jw.' z fr. r.ż. od gourd 'skostniały, nieczuły; gruby' z ?Xac. gurdus 'niemądry, tępy gonadotropiny co to jest.
Słownik Gerbil:
Kiedy Gerbil pop. bryt. ogromna reforma oświaty uchwalona poprzez parlament bryt. ustawą w 1988 r. Etym. - z angielskiego: skr. od Great Education Reform Bill 'ustawa o ogromnej reformie oświaty gonadotropiny słownik.
Czym jest Galeon:
Od czego zależy spory, o ciężkiej budowie okręt wojenny a. statek handl. (zwł. do przewożenia cennych ładunków, skarbów z kolonii hiszp.), z wysokimi, obronnymi nadbudówkami na dziobie i rufie, 3- a. 4-pokładowy gonadotropiny czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: