gondola co to jest
Co to jest gondola? Definicja gondola wąska, czarna wiosłowa łódź spacerowa i komunikacyjna na.

Czy przydatne?

Definicja gondola

Definicja z ang. gondola, z niem. Gondel.

Co znaczy GONDOLA: gondola wąska, czarna wiosłowa łódź spacerowa i komunikacyjna na kanałach Wenecji; pomieszczenie dla załogi statku powietrznego; kosz balonu; kabina sterowca; część użytkowa poza kadłubem samolotu. gondolier wioślarz weneckiej gondoli. gondoliera pieśń gondolierów, rodzaj barkaroli. Etym. - wł. gondoliere 'gondolier' od gondola 'jw. (łódź)'

Czym jest gondola znaczenie w Znaczenie G .

Co znaczy Genus Proximum:
Porównanie genus proximum ?Xac., filoz. definicja określające gatunek bezpośrednio nadrzędny w relacji do innego gondola co znaczy.
Krzyżówka Gaudensque Viam Fecisse Ruina:
Dlaczego gaudensque viam fecisse ruina ?Xac., i ciesząc się, Iż na swej drodze zostawił ruiny (iż własną drogę znaczył ruinami). Etym. - z Lukana (Pharsalia, 1, 150); o Juliuszu Cezarze gondola krzyżówka.
Co to jest Galman:
Jak lepiej galman istotna ruda cynku (mieszanina krzemianu i węglanu cynku). Etym. - nm. Galmei 'jw.' od śrdw.z łaciny calamina z ?Xac. cadmia, zobacz kadm gondola co to jest.
Słownik Geisteswissenschaften:
Kiedy Geisteswissenschaften nm., dosł. 'edukacji duchowe', ogólna nazwa dyscyplin nauk. zajmujących się człowiekiem, społeczeństwem i jego dziejami, jest to (z grubsza) historią, psychologią, socjologią gondola słownik.
Czym jest Goth:
Od czego zależy goth poważny, melancholijny, surowy styl muzyki rockowej; muzyk uprawiający taki styl. Etym. - z angielskiego: skr od gothic 'gotycki gondola czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: