graffiti co to jest
Co to jest graffiti? Definicja graffiti rysunki lub napisy wyryte na (staroż.) naczyniach.

Czy przydatne?

Definicja graffiti

Definicja z ang. graffiti, z niem. Graffiti.

Co znaczy GRAFFITI: graffiti rysunki lub napisy wyryte na (staroż.) naczyniach, kamieniach, ściankach; dziś napisy i rysunki na ścianach domów, chodnikach, płotach i tym podobne o treści politycznej, humorystycznej; por. sgraffito. Etym. - wł. 'jw.' l.mn. od graffito 'cieniowanie kreskami' od graffiare 'drapać, skrobać' z gr. gráphein, zobacz -graf

Czym jest graffiti znaczenie w Znaczenie G .

Co znaczy Genro:
Definicja genro jap. dosł. 'starszy mąż stanu'; pozakonstytucyjna oligarchia, która dominowała nad rządem jap. od czasu wejścia w życie konstytucji Meidzi (1889) do inicjalnych lat 30. XX w graffiti co to jest.
Co znaczy Gnu:
Definicja gnu hotent., ogromna antylopa o głowie przypominającej głowę bawołu, zamieszkująca stepy płd. i wsch. Afryki graffiti definicja.
Co znaczy Glockenspiel:
Definicja glokenszpi:l] muz. zobacz carillon; dzwonki, perkusyjny instrument muz., składający się z metalowych listewek na drewnianej ramie, uszeregowanych w skali chromatycznej, w które uderza się pałeczkami graffiti co znaczy.
Co znaczy Graf:
Definicja graf hist. hrabia. Etym. - nm. Graf 'grabia'; por. burgrabia; landgraf; margrabia graffiti słownik.
Co znaczy Grawigrady:
Definicja wszystkich klasyfikacji: nazwa różnych gatunków sporych, regularnie b. sporych, kopalnych amer. szczerbaków, spokrewnionych z dzisiejszymi leniwcami i mrówkojadami, takich jak megaterium graffiti znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: