grammy co to jest
Co to jest Grammy? Definicja Grammy w stanach zjednoczonych ameryki - pozłacana replika (kopia.

Czy przydatne?

Definicja Grammy

Definicja z ang. Grammy, z niem. grammy.

Co znaczy GRAMMY: Grammy w stanach zjednoczonych ameryki - pozłacana replika (kopia) płyty gramofonowej przyznawana dorocznie najwybitniejszym wykonawcom nagrań poprzez Narodową Akademię Sztuki i Techniki Rejestracji. Etym. - z angielskiego: zdrobn. od grammophone 'gramofon'

Czym jest Grammy znaczenie w Znaczenie G .

Co znaczy Grasejować:
Definicja grasejować wymawiać spółgłoskę r gardłowo, z wibracją języczka, na sposób paryski. Etym. - fr. grasseyer 'jw.' od gras 'tłusty' z ?Xac. crassus 'tłusty; gruby; grubiański grammy co to jest.
Co znaczy Gieroj Nie Mojewo Romana:
Definicja gieroj nie mojewo romana ros., bohater nie z mojego romansu, jest to nie w moim guście. Etym. - z Gribojedowa (Mądremu biada, 3, 1) 1824 r grammy definicja.
Co znaczy Gorie Ot Uma:
Definicja Gorie ot uma ros., bieda (wynikła) z (posiadania) rozumu; Mądremu biada (tł. J. Tuwima). Etym. - tytuł dramatu (1824 r.) pisarza ros. Aleksandra Gribojedowa (1795-1829 grammy co znaczy.
Co znaczy Getto:
Definicja nie wszystkich państwach okupowanych poprzez Niemcy hitlerowskie (1940-45) - odrębna dzielnica żyd. w miastach; dzielnica miasta zamieszkana najczęściej poprzez jakąś mniejszość rasową a. narodową grammy słownik.
Co znaczy Galena:
Definicja galena, galenit, błyszcz ołowiu, siarczek ołowiu, pospolity minerał, główna ruda ołowiu (zazw. z domieszką srebra). Etym. - nm. Galenit 'jw.' z ?Xac. galena 'kruszec ołowiu grammy znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: