guano co to jest
Co to jest guano? Definicja guano złoża odchodów ptaków morskich na zach. wybrzeżach Ameryki Płd.

Czy przydatne?

Definicja guano

Definicja z ang. guano, z niem. Guano.

Co znaczy GUANO: guano złoża odchodów ptaków morskich na zach. wybrzeżach Ameryki Płd., będące cennym nawozem azotowo-fosforowo-potasowym. Etym. - hiszp. z keczua huanu 'gnój'

Czym jest guano znaczenie w Znaczenie G .

Co znaczy Gambit:
Porównanie gambit otwarcie gry szachowej, gdzie poświęca się pionka dla uzyskania lepszej pozycji a. szybszego rozwoju figur; por. szach. Etym. - wł. gambetto 'podstawienie nogi' od gamba 'noga guano co znaczy.
Krzyżówka Generacja:
Dlaczego generacja pokolenie. Etym. - ?Xac. generatio '(s)płodzenie, rodzenie' z generare 'płodzić, rodzić' od genus dpn. generis 'urodzenie; rasa; klasa; rodzaj; ród'; por. generalia; generator; genre guano krzyżówka.
Co to jest Graeca Graece Latina Latinae:
Jak lepiej Latina latinae ?Xac., greckie po grecku, łacińskie po łacinie; zasada wymowy i pisowni imion i nazw antycznych, zwalczająca zwł. latynizację nazw greckich (z pewnymi tradycyjnymi wyjątkami); por guano co to jest.
Słownik Godot:
Kiedy wyrażeniu: czekać na Godota - jest to na kogoś, kto się nie zjawi, na coś, co się nie zdarzy; czekać nadaremnie. Etym. - aluzja do sztuki teatr. dramaturga anglo-fr., pochodzenia irl., Samuela guano słownik.
Czym jest Gluhwein:
Od czego zależy glühwein [wym. glü:wajn] wino grzane z przyprawami korzennymi. Etym. - nm. Glühwein 'jw.'; glühen 'żarzyć się; płonąć; rozpalać do czerwoności'; Wein 'wino' z ?Xac. vinum 'wino guano czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: