co to jest
Co to jest gus? Definicja gus [wym. güs] fr., wojsk., pop. człowiek, mężczyzna, żołnierz. Słownik.

Czy przydatne?

Definicja gus

Definicja z ang. gus, z niem. gus.

Co znaczy GUS: gus [wym. güs] fr., wojsk., pop. człowiek, mężczyzna, żołnierz

Czym jest gus znaczenie w Znaczenie G .

Co znaczy Galman:
Porównanie galman istotna ruda cynku (mieszanina krzemianu i węglanu cynku). Etym. - nm. Galmei 'jw.' od śrdw.z łaciny calamina z ?Xac. cadmia, zobacz kadm gus co znaczy.
Krzyżówka Grejpfrut:
Dlaczego grapefruit, pompela, owoc drzewa cytrusowego z rodz. rutowatych, podobny do pomarańczy, lecz większy, o gorzkawym, orzeźwiającym smaku, uprawiany gł. w Izraelu, płd. Afryce i Kalifornii. Etym. - z gus krzyżówka.
Co to jest Gitara:
Jak lepiej muz. strunowy szarpany; g. włoska (6-strunowa), rosyjska (7-strunowa); g. hawajska (zobacz portamento; por. ukulele). Etym. - hiszp. guitarra 'jw.' z arab. kītār od gr. kithára, zobacz kitara gus co to jest.
Słownik Graecum Est Non Legitur:
Kiedy legitur ?Xac., żart. maksyma śrdw. to po grecku, tego się nie czyta; przen. nie bierz się do rzeczy, na której się nie znasz. Etym. - w śrdw. język gr. był niewiele znany i źle widziany poprzez gus słownik.
Czym jest Gemutlich:
Od czego zależy gemütlich przytulny(-nie), swojski(-ko), miły(-le), przyjemny(-nie); por. ujutno. Etym. - nm. 'jw.' od Gemüt 'umysł; dusza; uczucie, serce' z Mut 'męstwo, odwaga; otucha; nastrój gus czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: