gymkhana co to jest
Co to jest gymkhana? Definicja gymkhana [wym. dżimka:na] wyścigi kolarskie a. motorowe ze.

Czy przydatne?

Definicja gymkhana

Definicja z ang. gymkhana, z niem. Gymkhana.

Co znaczy GYMKHANA: gymkhana [wym. dżimka:na] wyścigi kolarskie a. motorowe ze sztucznymi przeszkodami, mające wykazać walory zawodników i pojazdów. Etym. - z angielskiego: 'popisy sport.; jw.' z hindi gend-chāna 'kort do gry w rakiety (podobnej do tenisa)' z (?) upodobnieniem do z angielskiego: gymnasium 'sala gimnastyczna'; gend 'piłka'; chāna 'dom'

Czym jest gymkhana znaczenie w Znaczenie G .

Co znaczy Gretchen:
Porównanie grejtśn] niemieckie uosobienie dziewiczości, typ skromnej, cichej, pogodnej niebieskookiej dziewczyny o długich blond warkoczach. Etym. - nm. 'Małgosia' zdrobn. od Margarete 'Małgorzata'; gł. postać gymkhana co znaczy.
Krzyżówka Galera:
Dlaczego śrdw. śródziemnomorski żaglowiosłowiec wojenny (a. niekiedy handl.). galernik skazaniec odbywający karę jako wioślarz na galerze (jeszcze w pocz. XIX w., gł. w Turcji i Francji). Etym. - wł., hiszp gymkhana krzyżówka.
Co to jest Gilbert:
Jak lepiej jednostka napięcia magnetycznego. Etym. - od nazwiska z angielskiego: przyrodnika Williama Gilberta (1544-1603), nadwornego lekarza Elżbiety I i Jakuba I, jednego z pierwszych eksperymentatorów i gymkhana co to jest.
Słownik Gonagra:
Kiedy gonagra med. dna moczanowa (artretyzm) stawu kolanowego. Etym. - gon- z gr. góny 'kolano'; ágra, zobacz podagra gymkhana słownik.
Czym jest Gargulec:
Od czego zależy plwacz, archit. ozdobne zakończenie rynny dachowej, z którego woda deszczowa spada swobodnie, daleko od lica muru (szczególnie fantastyczne formy g-a we fr. archit. gotyckiej: potwory, demony gymkhana czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: