gymkhana co to jest
Co to jest gymkhana? Definicja gymkhana [wym. dżimka:na] wyścigi kolarskie a. motorowe ze.

Czy przydatne?

Definicja gymkhana

Definicja z ang. gymkhana, z niem. Gymkhana.

Co znaczy GYMKHANA: gymkhana [wym. dżimka:na] wyścigi kolarskie a. motorowe ze sztucznymi przeszkodami, mające wykazać walory zawodników i pojazdów. Etym. - z angielskiego: 'popisy sport.; jw.' z hindi gend-chāna 'kort do gry w rakiety (podobnej do tenisa)' z (?) upodobnieniem do z angielskiego: gymnasium 'sala gimnastyczna'; gend 'piłka'; chāna 'dom'

Czym jest gymkhana znaczenie w Znaczenie G .

Co znaczy Goliat:
Definicja Goliat olbrzym, wielkolud; drągal; osiłek. Etym. - imię olbrzyma filistyńskiego, którego Dawid zabił w pojedynku kamieniem rzuconym z procy (Biblia, 1. ks. Samuel., 17, 23-54 gymkhana co to jest.
Co znaczy Genesis:
Definicja Księga Rodzaju, pierwsza księga biblijnego Pięcioksięgu (por. Pentateuch; Exodus; Leviticus; Numeri; Deutoronomium). geneza pochodzenie, rodowód; zespół warunków stworzenia i rozwoju danego zjawiska gymkhana definicja.
Co znaczy Gloria Victis:
Definicja Gloria victis ?Xac., chwała zwyciężonym; por. vae victis! Etym. - tytuł powieści (1910 r.) Elizy Orzeszkowej gymkhana co znaczy.
Co znaczy Griot:
Definicja griot [wym. grio] fr., tradycyjny muzyk, pisarz, opowiadacz płn.zach. Afryki (Maghrebu gymkhana słownik.
Co znaczy Grejpfrut:
Definicja grapefruit, pompela, owoc drzewa cytrusowego z rodz. rutowatych, podobny do pomarańczy, lecz większy, o gorzkawym, orzeźwiającym smaku, uprawiany gł. w Izraelu, płd. Afryce i Kalifornii. Etym. - z gymkhana znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: