happening co to jest
Co to jest happening? Definicja happening art. zorganizowane i wyreżyserowane "zjawisko".

Czy przydatne?

Definicja happening

Definicja z ang. happening, z niem. los.

Co znaczy HAPPENING: happening art. zorganizowane i wyreżyserowane "zjawisko", którego celem jest zaszokowanie publiczności, zelektryzowanie jej wyobraźni nieoczekiwanymi zestawieniami faktów. Etym. - z angielskiego: 'zjawisko; jw.' od happen 'zdarzać się; przytrafiać się'

Czym jest happening znaczenie w Znaczenie H .

Co znaczy Hannibal Ad Portas:
Porównanie Xac., Hannibal u bram (Rzymu)!; przen. zbliża się, zagraża (ojczyźnie, krajowi) niebezpieczeństwo (por. iam proximus...; vincere scis...). Etym. - z Liwiusza (23, 16), okrzyk trwogi Rzymian po happening co znaczy.
Krzyżówka Hipis:
Dlaczego hipis zobacz hippies happening krzyżówka.
Co to jest HIPS:
Jak lepiej złożeniach: wysokość; w odniesieniu wysokości, wzniesienia; górno-. hipsometria dział geodezji zajmujący się pomiarami wysokości terenu powyżej ustalony poziom i przedstawianiem wyników na mapach happening co to jest.
Słownik Hantle:
Kiedy hantle, ciążki, sport. metalowy przyrząd do ćwiczenia mięśni rąk, złożony z 2 kul połączonych uchwytem. Etym. - nm. Hantel l.poj. 'jw happening słownik.
Czym jest Hat Trick:
Od czego zależy potrójny efekt zawodnika w meczu, wyścigu a. rajdzie, zawodnika a. drużyny w trzech następnych latach w takich samych zawodach. Etym. - z angielskiego: 'kuglarska (magiczna) sztuczka z kapeluszem; jw happening czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: