zapateado co to jest
Co to jest zapateado? Definicja zapateado rytmiczne tupanie charakterystyczne dla tańców hiszp.

Czy przydatne?

Definicja zapateado

Definicja z ang. Zapateado, z niem. Zapateado.

Co znaczy ZAPATEADO: zapateado rytmiczne tupanie charakterystyczne dla tańców hiszp.; hiszp. a. ?Xac.amer. taniec, gdzie występuje zapateado. Etym. - hiszp. od zapatear 'tupać' od zapato 'but'

Czym jest zapateado znaczenie w Znaczenie Z .

Co znaczy Zortziko:
Definicja zortziko baskijska pieśń a. taniec w takcie 5/8 ze skokami wzwyż, czasem niebezpiecznymi, niekiedy realizowany z mieczami. Etym. - baskijski 'jw.' od zortzi '8'; od miary taktu zapateado co to jest.
Co znaczy Ziptop:
Definicja zip-top z angielskiego:, (puszka) z wieczkiem, które można zdjąć poprzez pociągnięcie za metalowy pasek biegnący tuż przy górnej krawędzi puszki zapateado definicja.
Co znaczy Zoom:
Definicja urządzenie w kamerze video. a. TV, które, zmieniając dzięki silniczka rozstawienie soczewek, wymienia ogniskową obiektywu, zmniejszając a. powiększając obraz (sukces oddalania się a. zbliżania zapateado co znaczy.
Co znaczy Zoomorfizm:
Definicja przedstawienie bóstwa w formie zwierzęcej a. z atrybutami zwierzęcymi. (d)zoon politikon gr., arystotelesowska pojęcie człowieka jako "istoty państwowej", jest to stworzonej z natury do zapateado słownik.
Co znaczy Ziemlia Nasza Wielika I Obilna No Poriadka W Niej Niet:
Definicja wielika i obilna, no poriadka w niej niet ros., państwo nasz jest ogromny i zamożny, lecz porządku w nim brak (przybądźcie więc i rządźcie nami). Etym. - staroruski latopis opowiada, Iż Słowianie zapateado znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: