zenit co to jest
Co to jest zenit? Definicja zenit pkt. wierzchołkowy, znajdujący się na niebie pionowo nad głową.

Czy przydatne?

Definicja zenit

Definicja z ang. zenith, z niem. Zenit.

Co znaczy ZENIT: zenit pkt. wierzchołkowy, znajdujący się na niebie pionowo nad głową obserwatora (por. nadir); przen. szczyt, najwyższy pkt. (na przykład rozwoju); por. apogeum (przen.). Etym. - st.hiszp. 'jw.' z arab. samt (ar-ra's) 'droga (głowy)'; por. azymut

Czym jest zenit znaczenie w Znaczenie Z .

Co znaczy Zelant:
Definicja zapaleniec. zelota fanatyczny, zagorzały, namiętny entuzjasta jakiejś idei, religii i tak dalej; hist. członek fanatycznej sekty, zaciekle przeciwstawiającej się panowaniu Rzymian w Palestynie w zenit co to jest.
Co znaczy Zapateado:
Definicja zapateado rytmiczne tupanie charakterystyczne dla tańców hiszp.; hiszp. a. ?Xac.amer. taniec, gdzie występuje zapateado. Etym. - hiszp. od zapatear 'tupać' od zapato 'but zenit definicja.
Co znaczy Zeitgeist:
Definicja cajtgajst] duch czasu; niedostrzegalne wpływy tworzące klimat recenzji i poglądów epoki; konwencje myślowe i nie kwestionowane założenia, zawarte w kulturze i nauce danego okresu, charakterystyczne zenit co znaczy.
Co znaczy Zapping:
Definicja zapping z angielskiego:, rozrywka polegająca na bezustannym przerzucaniu się z kanału na kanał w odbiorze telewizji zenit słownik.
Co znaczy Zatkni Fontan:
Definicja zatkni fontan! ros., zatkaj fontannę! (jest to zamilknij). Etym. - z Koźmy Prutkowa; zobacz nikto nie obnimiet zenit znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: