zenit co to jest
Co to jest zenit? Definicja zenit pkt. wierzchołkowy, znajdujący się na niebie pionowo nad głową.

Czy przydatne?

Definicja zenit

Definicja z ang. zenith, z niem. Zenit.

Co znaczy ZENIT: zenit pkt. wierzchołkowy, znajdujący się na niebie pionowo nad głową obserwatora (por. nadir); przen. szczyt, najwyższy pkt. (na przykład rozwoju); por. apogeum (przen.). Etym. - st.hiszp. 'jw.' z arab. samt (ar-ra's) 'droga (głowy)'; por. azymut

Czym jest zenit znaczenie w Znaczenie Z .

Co znaczy Zafra:
Porównanie zafra hiszp., [wym. zafra] zestaw (żniwa) trzciny cukrowej zenit co znaczy.
Krzyżówka ZYM:
Dlaczego ZYM-, ZYMO- w złożeniach: ferment, zaczyn; w odniesieniu fermentacji; enzym. Etym. - gr. dzýmē 'zaczyn; (za)kwas'; por. enzymy zenit krzyżówka.
Co to jest Zelant:
Jak lepiej zapaleniec. zelota fanatyczny, zagorzały, namiętny entuzjasta jakiejś idei, religii i tak dalej; hist. członek fanatycznej sekty, zaciekle przeciwstawiającej się panowaniu Rzymian w Palestynie w zenit co to jest.
Słownik Zeppelin:
Kiedy pop. nazwa sterowców nm. o sztywnym szkielecie, poruszanych poprzez śmigła o napędzie silnikowym (1900-1936). Etym. - od nazwiska nm. wynalazcy i konstruktora: Ferdinand von Zeppelin (1838-1917 zenit słownik.
Czym jest Zerrisenheit:
Od czego zależy dezintegracja, termin nm. krytyki lit., odnoszący się do położenia bohatera, zazw. twórcy, nie mogącego pogodzić dążeń swego subiektywnego, idealnego świata z wymogami obiektywnego świata zenit czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: