efor co to jest
Co to jest efor? Definicja efor w staroż. Sparcie - jeden z pięciu corocznie wybieranych.

Czy przydatne?

Definicja efor

Definicja z ang. ERDF, z niem. EFRE.

Co znaczy EFOR: efor w staroż. Sparcie - jeden z pięciu corocznie wybieranych najwyższych urzędników; w Grecji współcz. - urzędnik państwowy, nadzorca. Etym. - gr. éphoros 'nadzorca; efor'; zobacz epi-; horán 'widzieć'

Czym jest efor znaczenie w Znaczenie E .

Co znaczy Eksport:
Porównanie granicę towarów, kapitałów, usług; por. import. eksporter kraj, przedsiębiorstwo, które eksportuje, sprzedaje, wywozi wyroby i tym podobne za granicę. eksportacja (uroczyste) wyprowadzenie zwłok na efor co znaczy.
Krzyżówka Epifania:
Dlaczego ukazanie się; święto Trzech Króli. epifenomen zdarzenie wtórne, towarzyszące zjawisku głównemu, ale nie mające wpływu na jego przebieg. Etym. - późn.z łaciny epiphania 'jw.' z gr. epipháneia efor krzyżówka.
Co to jest Ecce Agnus Dei:
Jak lepiej ecce qui tollit peccatum mundi) ?Xac., oto Baranek boży, (oto który gładzi grzechy świata). Etym. - z Wulgaty (Ew. wg Jana, 1, 29); słowa wymawiane poprzez kapłana przed rozdawaniem komunii efor co to jest.
Słownik Eiusdem Farinae:
Kiedy eiusdem farinae ?Xac., z tej samej mąki; (ludzie) tego samego pokroju; wart Pac pałaca efor słownik.
Czym jest Epruwetka:
Od czego zależy rurka szklana zatopiona na jednym końcu, stosowana w laboratoriach chem. do doświadczeń na małą skalę. Etym. - fr. éprouvette 'jw.' od éprouver 'wypróbować' z prouver 'dowieść, wykazać' od ?Xac efor czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: