co to jest
Co to jest EKS? Definicja EKS- w złożeniach rozdzielonych dywizem (kreską): były, dawny.

Czy przydatne?

Definicja EKS

Definicja z ang. EKS, z niem. EKS.

Co znaczy EKS: EKS- w złożeniach rozdzielonych dywizem (kreską): były, dawny, dymisjonowany (na przykład eks-urzędnik); w złożeniach nie rozdzielonych - zwykle: od-, wy-, z (czego), roz-; wzmocnienie. Etym. - ?Xac. ex 'od, z czego'

Czym jest EKS znaczenie w Znaczenie E .

Co znaczy Etrog:
Porównanie przyznawana dorocznie od 1967 poprzez kanadyjski Komitet Nagród Filmowych za osiągnięcia w produkcji filmowej w Kanadzie; Etrog to pozłacana statuetka wys. 30 cm na postumencie z marmuru. Etym eks co znaczy.
Krzyżówka Ekshumacja:
Dlaczego wydobycie zwłok z grobu w celu przeniesienia ich w inne miejsce a. dokonania oględzin sąd.-lekarskich. Etym. - fr. exhumation 'jw.' od exhumer 'ekshumować' ze śrdw.z łaciny exhumare 'jp.'; zobacz eks eks krzyżówka.
Co to jest Eugenka:
Jak lepiej goździkowe, goździkowiec (g. korzenny a. jambłusznik goździkowy dostarcza goździków, aromatycznej przyprawy kuchennej). Etym. - n.z łaciny Eugenia 'jw.' od imienia księcia Eugeniusza Sabaudzkiego eks co to jest.
Słownik Epika:
Kiedy rodzajów lit. (por. liryka; dramat), którego właściwością jest narracja i obiektywny relacja autora do przedstawianych wydarzeń (jak w eposie, powieści, noweli). epicki lit. opisowy, opowiadający eks słownik.
Czym jest Ereb:
Od czego zależy Ereb mit. gr. najciemniejsza głębia podziemnego świata cieni, Hadesu, krainy zmarłych. Etym. - gr. Érebos 'mrok (Podziemia); świat zmarłych; bóg ciemności, syn Chaosu, brat Nocy eks czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: