ekspiacja co to jest
Co to jest ekspiacja? Definicja ekspiacja pokuta, okupienie winy; zadośćuczynienie. Etym. - ?Xac.

Czy przydatne?

Definicja ekspiacja

Definicja z ang. expiation, z niem. Sühne.

Co znaczy EKSPIACJA: ekspiacja pokuta, okupienie winy; zadośćuczynienie. Etym. - ?Xac. expiatio 'jw.' od expiare 'odpokutować; oczyścić; przebłagać (ofiarami)' od pius, zobacz pijar

Czym jest ekspiacja znaczenie w Znaczenie E .

Co znaczy Edyl:
Porównanie Rzymie - urzędnik sprawujący nadzór nad porządkiem i bezpieczeństwem miasta, pracami publicznymi, dostawą zboża, zaopatrzeniem igrzysk publicznych, wykonujący jurysdykcję karną (i cywilno-handl ekspiacja co znaczy.
Krzyżówka Etykieta:
Dlaczego obowiązujący sposób zachowania się (na przykład dyplomatów); ceremoniał dworski; konwenans towarzyski; nalepka a. szyldzik na towarze a. opakowaniu ze znakiem fabr., oznaczeniem nazwy producenta ekspiacja krzyżówka.
Co to jest Egzoteryczny:
Jak lepiej nadający się do opublikowania, łatwo zrozumiały; znany, dostępny; nie należący do ścisłego, intymnego grona; zewnętrzny; por. ezoteryczny. Etym. - gr. eksōterikós 'zewnętrzny' od eksōtéro 'całkiem na ekspiacja co to jest.
Słownik Ekiwok:
Kiedy dwuznacznik; kalambur. ekwiwokacja błąd log. opierający na zastosowaniu jakiegoś terminu w 2 różnych znaczeniach w tejże wypowiedzi, gdy poprawność jej wymaga używania go w jednym tylko znaczeniu ekspiacja słownik.
Czym jest Etrog:
Od czego zależy przyznawana dorocznie od 1967 poprzez kanadyjski Komitet Nagród Filmowych za osiągnięcia w produkcji filmowej w Kanadzie; Etrog to pozłacana statuetka wys. 30 cm na postumencie z marmuru. Etym ekspiacja czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: