ekwipaż co to jest
Co to jest ekwipaż? Definicja ekwipaż przest. lekki, luksusowy powóz z zaprzęgiem. ekwipunek.

Czy przydatne?

Definicja ekwipaż

Definicja z ang. equipage, z niem. Equipage.

Co znaczy EKWIPAŻ: ekwipaż przest. lekki, luksusowy powóz z zaprzęgiem. ekwipunek wyposażenie; zaopatrzenie w elementy konieczne do jakiejś czynności. Etym. - fr. équipage 'załoga (okrętu); park artyleryjski; ekwipunek; pojazd' od équiper, zobacz grupa

Czym jest ekwipaż znaczenie w Znaczenie E .

Co znaczy Epigeneza:
Porównanie biol. zakładająca, Iż w okresie rozwoju embrionalnego kolejno powstają i rozwijają się nie istniejące uprzednio struktury i narządy zarodka; por. preformacja. Etym. - zobacz epi-; geneza. Artystą ekwipaż co znaczy.
Krzyżówka Emocja:
Dlaczego wzruszenie, podniecenie, wzburzenie; przeżycie uczuciowe (gniew, strach, radość, żal i tym podobne). emocjonalny skłonny do wzruszeń; wywołujący wzruszenia; uczuciowy. Etym. - fr. émotion ekwipaż krzyżówka.
Co to jest Eklampsja:
Jak lepiej rzucawka porodowa (połogowa, ciążowa), postać późnego zatrucia ciążowego. Etym. - n.z łaciny eclampsia 'jw.; konwulsje' z gr. éklampsis 'jasność; blask' od eklámpein 'świecić'; ek- zobacz eks ekwipaż co to jest.
Słownik EKS:
Kiedy rozdzielonych dywizem (kreską): były, dawny, dymisjonowany (na przykład eks-urzędnik); w złożeniach nie rozdzielonych - zwykle: od-, wy-, z (czego), roz-; wzmocnienie. Etym. - ?Xac. ex 'od, z czego ekwipaż słownik.
Czym jest Euterpe:
Od czego zależy Euterpe mit. gr. Muza pieśni lirycznej, gry na flecie i chóru tragicznego, przedstawiana z aulosem. Etym. - gr. Eutérpē 'dobrze się ciesząca; jw ekwipaż czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: