elzewiry co to jest
Co to jest elzewiry? Definicja elzewiry wydania gr. Nowego Testamentu i klasyków gr. i rz.

Czy przydatne?

Definicja elzewiry

Definicja z ang. elzewiry, z niem. elzewiry.

Co znaczy ELZEWIRY: elzewiry wydania gr. Nowego Testamentu i klasyków gr. i rz. drukowane i rozpowszechniane w 1538-1712 w Lejdzie i Amsterdamie poprzez hol. rodzinę drukarzy, księgarzy i wydawców, Elzewirów, odznaczające się wysokim poziomem poligrafii i poprawnością tekstów; krój czcionek druk. użytkowanych w książkach Elzewirów a. krój naśladujący te czcionki

Czym jest elzewiry znaczenie w Znaczenie E .

Co znaczy Ecclesia Triumphans Ecclesia Militans:
Porównanie ecclesia triumphans, ecclesia militans ?Xac., Kościół triumfujący, Kościół walczący. Etym. - papież Klemens V w liście do króla fr. Filipa IV Pięknego, 1311 r elzewiry co znaczy.
Krzyżówka Emancypacja:
Dlaczego uwolnienie (się) od zależności, poddaństwa, ucisku; usamodzielnienie, uniezależnienie; uzyskanie równouprawnienia (na przykład poprzez kobiety). emancypantka zwolenniczka, bojowniczka elzewiry krzyżówka.
Co to jest Emax Domina:
Jak lepiej emax domina ?Xac., pani z namiętnością do zakupów, pasjonująca się zakupami. Etym. - z Owidiusza (Sztuka kochania, 1, 421 elzewiry co to jest.
Słownik Ekumenopolis:
Kiedy widziany jako jedno ciągłe i bezkresne miasto. Etym. - termin wprowadzony poprzez architekta i inżyniera gr. Constantinosa A. Dioxadisa (ur. 1913); zobacz ekumena; gr. pólis, zobacz polityka elzewiry słownik.
Czym jest Emulsja:
Od czego zależy rozproszona zawiesina cieczy w cieczy (na przykład mleko); fot. mieszanina substancji światłoczułych w warstwie żelatyny, pokrywająca błony (klisze, papiery) fot. Etym. - n.z łaciny emulsio 'jw.' z elzewiry czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: