endokrynologia co to jest
Co to jest endokrynologia? Definicja endokrynologia dział biologii zajmujący się gruczołami.

Czy przydatne?

Definicja endokrynologia

Definicja z ang. endocrinology, z niem. Endokrinologie.

Co znaczy ENDOKRYNOLOGIA: endokrynologia dział biologii zajmujący się gruczołami dokrewnymi (jak na przykład tarczyca, nadnercze, trzustka, przysadka mózgowa, gruczoły płciowe) i hormonami wydzielanymi poprzez nie do krwi. Etym. - zobacz endo-; gr. krínein 'wydzielać'; zobacz log-; -log

Czym jest endokrynologia znaczenie w Znaczenie E .

Co znaczy Esto Perpetua:
Porównanie esto perpetua! ?Xac., niechaj trwa na wieki! Etym. - ostatnie słowa filozofa i historyka wł. Paolo Sarpi (1552-1623) o rodzinnym mieście, Wenecji endokrynologia co znaczy.
Krzyżówka Elżbietanki:
Dlaczego nazwa kilku ?Xeńskich zgromadzeń zakonnych, mających za patronkę św. Elżbietę z Turyngii. elżbietański odnoszący się do okresu panowania królowej z angielskiego: Elżbiety I (1558-1603), do kultury endokrynologia krzyżówka.
Co to jest Ex Oriente Lux:
Jak lepiej ex oriente lux ?Xac., światło (przychodzi) ze Wschodu. ex ossibus ultor zobacz exoriare aliquis endokrynologia co to jest.
Słownik Emotywność:
Kiedy emotywność psych. spontaniczna reakcja słowna na obserwowane i przeżywane zjawiska otaczającej rzeczywistości. Etym. - zobacz emocja endokrynologia słownik.
Czym jest Esprit De La Nation:
Od czego zależy esprit de la nation fr., duch narodu; por. Volksgeist. Etym. - z Monteskiusza (O duchu praw 19, 5), 1748 r endokrynologia czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: