pteroenta epea co to jest
Co to jest epea pteroenta? Definicja epea pteroenta gr., skrzydlate słowa; przen. wyrażenia.

Czy przydatne?

Definicja epea pteroenta

Definicja z ang. EPEA pteroenta, z niem. EPEA pteroenta.

Co znaczy EPEA PTEROENTA: epea pteroenta gr., skrzydlate słowa; przen. wyrażenia, sentencje, które się powszechnie cytuje (nm. geflügelte Worte; ros. kryłátyje słowá z angielskiego: winged words). Etym. - z Homera (w Iliadzie użyte 46, w Odysei 58 razy)

Czym jest epea pteroenta znaczenie w Znaczenie E .

Co znaczy Eling:
Definicja eling urządzenie linowe w porcie wykorzystywane do wyciągania a. podnoszenia statków. Etym. - hol. helling 'jw.; stocznia epea pteroenta co to jest.
Co znaczy Ex Ungue Leonem:
Definicja pingere) (malować) lwa wg pazura, jest to z części (wnioskować) o całości; (rozpoznać mistrza) po "lwim pazurze" (widocznym w jego dziele). Etym. - ?Xac., tłum. z gr.; Plutarch (De defectu epea pteroenta definicja.
Co znaczy Ex Nunc:
Definicja ex nunc ?Xac., prawn. od teraz, od zaraz epea pteroenta co znaczy.
Co znaczy Ecossaise:
Definicja ekose:z] taniec lud. typu z angielskiego: country dance (zobacz), pop. w Anglii i Francji nareszcie XVIII i pocz. XIX w.; występuje w twórczości Schuberta, Beethovena, Chopina. Etym. - fr. r.ż. od epea pteroenta słownik.
Co znaczy Esquire:
Definicja iskuaje] w W. Brytanii - przest. tytuł grzecznościowy dodawany (w braku innego) w korespondencji po nazwisku adresata; w skr. Esq. Etym. - z angielskiego: 'szlachcic (stopień niższy niż knight epea pteroenta znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: