epizootia co to jest
Co to jest epizootia? Definicja epizootia pomór, zaraza, masowe szerzenie się określonej.

Czy przydatne?

Definicja epizootia

Definicja z ang. epizootic, z niem. Tiers.

Co znaczy EPIZOOTIA: epizootia pomór, zaraza, masowe szerzenie się określonej dolegliwości u zwierząt; por. epidemia. Etym. - zobacz epi-; -zoo

Czym jest epizootia znaczenie w Znaczenie E .

Co znaczy Etykieta:
Porównanie obowiązujący sposób zachowania się (na przykład dyplomatów); ceremoniał dworski; konwenans towarzyski; nalepka a. szyldzik na towarze a. opakowaniu ze znakiem fabr., oznaczeniem nazwy producenta epizootia co znaczy.
Krzyżówka Eutanazja:
Dlaczego przeciwieństwie od ortotanazji i zabójstwa z litości) skrócenie poprzez lekarza w szpitalu mąk pacjenta w przedłużającej się agonii dzięki śmiertelnej dawki środka uśmierzającego ból. Etym. - gr epizootia krzyżówka.
Co to jest ECHIN:
Jak lepiej złożeniach: kolec; kolczasty; zool. jeżowiec. echinopsis bot. kaktus kolczasty. echinus w staroż. archit. gr. - dolna część głowicy doryckiej i toskańskiej (niekiedy także jońskiej) w kształcie epizootia co to jest.
Słownik Epifilum:
Kiedy bierwion (kaktus). epifitoza bot. masowe szerzenie się określonej dolegliwości roślin; por. epidemia. epifit bot. roślina epifityczna, rosnąca na innej roślinie (na przykład na drzewie), lecz nie epizootia słownik.
Czym jest Enzymy:
Od czego zależy biokatalizatory, fermenty, zaczyny, złożone substancje białkowe występujące w organizmach zwierzęcych i roślinnych, spełniające zasadniczą rolę w procesie przemiany materii, regulujące przebieg epizootia czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: