seianus equus co to jest
Co to jest equus Seianus? Definicja equus Seianus ?Xac., Sejański koń; coś, co przynosi pecha. Etym.

Czy przydatne?

Definicja equus Seianus

Definicja z ang. equus Seianus, z niem. equus Seianus.

Co znaczy EQUUS SEIANUS: equus Seianus ?Xac., Sejański koń; coś, co przynosi pecha. Etym. - z Geliusza (3, 9, 6); koń należący do Cn. Seiusa przynosił nieszczęście swym następnym właścicielom

Czym jest equus Seianus znaczenie w Znaczenie E .

Co znaczy Eon:
Porównanie eon niezmiernie, nieskończenie długi moment; geol., astr. (1972) mld (109) lat ziemskich. Etym. - ?Xac. aeon z gr. aiōn 'czas; trwanie; wiek ludzki; wieczność equus seianus co znaczy.
Krzyżówka Epicedion:
Dlaczego epicedion gr., nenia, tren, pieśń żałobna śpiewana przy łożu zmarłego w staroż. Grecji i Rzymie (z łaciny Epicedium equus seianus krzyżówka.
Co to jest Erupcja:
Jak lepiej wydobywanie się z wnętrza ziemi na powierzchnię produktów wulkanicznych; wybuch (wulkanu). Etym. - ?Xac. eruptio 'wybuch; wypad' od erumpere 'dobywać się; wyłamać się (z)'; e- zobacz eks-; rumpere equus seianus co to jest.
Słownik Esprit Descalier:
Kiedy esprit d'escalier fr., trafna cięta odpowiedź, riposta, która przychodzi na myśl poniewczasie, dopiero (dosł.) na schodach. Etym. - z Diderota (Paradoks o aktorze equus seianus słownik.
Czym jest Ererbtes:
Od czego zależy Ererbtes, Erlebtes, Erlerntes nm., dziedzictwo, doświadczenie, edukacja. Etym. - z Wilhelma Scherera (Rozprawy o Goethem), 1877 r equus seianus czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: