etażerka co to jest
Co to jest etażerka? Definicja etażerka lekka, kilkukondygnacjowa półka otwarta z czterech stron.

Czy przydatne?

Definicja etażerka

Definicja z ang. whatnot, z niem. Dingsbums.

Co znaczy ETAŻERKA: etażerka lekka, kilkukondygnacjowa półka otwarta z czterech stron, stawiana na podłodze, wprowadzona we Francji w XVIII w., przeznaczoną na książki, papiery, bibeloty i tak dalej Etym. - fr. étagère od étage 'piętro, kondygnacja'

Czym jest etażerka znaczenie w Znaczenie E .

Co znaczy Ex Ungue Leonem:
Porównanie pingere) (malować) lwa wg pazura, jest to z części (wnioskować) o całości; (rozpoznać mistrza) po "lwim pazurze" (widocznym w jego dziele). Etym. - ?Xac., tłum. z gr.; Plutarch (De defectu etażerka co znaczy.
Krzyżówka Epi Oinopa Ponton:
Dlaczego epi oinopa ponton gr., na morze ciemne jak wino (a. po morzu ciemnym jak wino); por. epitheton ornans. Etym. - z Homera (Iliada 1, 350, passim etażerka krzyżówka.
Co to jest Eponim:
Jak lepiej prawdziwa a. mityczna), której imieniem coś nazwano (miejscowość, państwo, moment, rodzinę i tak dalej); mityczny (zazw.) protoplasta, totemowe zwierzę a. element, uważane poprzez jakąś grupę etażerka co to jest.
Słownik Ererbtes:
Kiedy Ererbtes, Erlebtes, Erlerntes nm., dziedzictwo, doświadczenie, edukacja. Etym. - z Wilhelma Scherera (Rozprawy o Goethem), 1877 r etażerka słownik.
Czym jest Ekshaustor:
Od czego zależy ekshaustor ssawa, dmuchawa, urządzenie wentylacyjne zasysające. Etym. - ?Xac. exhaustus p.p. od exhaurire 'wyciągać; wyczerpać'; zobacz eks-; haurire 'ciągnąć (wodę); wdychać, spijać etażerka czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: