falafel co to jest
Co to jest falafel? Definicja falafel n.hebr. i arab., kanapka z sałatą, pop. w Izraelu i nie.

Czy przydatne?

Definicja falafel

Definicja z ang. falafel, z niem. Falafel.

Co znaczy FALAFEL: falafel n.hebr. i arab., kanapka z sałatą, pop. w Izraelu i nie wszystkich państwach arabskich

Czym jest falafel znaczenie w Znaczenie F .

Co znaczy Fenologia:
Definicja fenologia edukacja badająca zjawiska okresowości w życiu roślin i zwierząt, powiązane z czynnikami klimatycznymi i zmianą pór roku. Etym. - zobacz fen(o)-1; log-; -log falafel co to jest.
Co znaczy Frukta:
Definicja owoce; owoce pracy. Etym. - późn.z łaciny l.mn. fructa 'plony rolne folwarku' z ?Xac. fructus 'korzyść; owoc; zysk' z p.p. od frui 'korzystać; delektować się'; por. fructidor; grapefruit falafel definicja.
Co znaczy Fluid:
Definicja emanacja, udzielający się nastrój, aura; wg spirytystów - prąd psychiczny wydzielający się z ludzkiego ciała. fluksja przest. zapalenie a. ropień dziąsła, zapalenie okostnej (szczęki). Etym. - ?Xac falafel co znaczy.
Co znaczy Fag:
Definicja angielskiego: public school (prywatnej, ekskluzywnej, internatowej szkoły średniej) pełniący funkcję służącego innego ucznia, z wyższej klasy. Etym. - z angielskiego: 'harówka; wyczerpanie; jw falafel słownik.
Co znaczy Fallout:
Definicja laut] z angielskiego:, fiz. opad z atmosfery na powierzchnię Ziemi substancji promieniotwórczych stworzonych z przyczyn naturalnych, z wybuchów bomb jądrowych a. wodorowych albo na skutek wadliwego falafel znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: