faraon co to jest
Co to jest faraon? Definicja faraon król st.egip.; faro dawna hazardowa gra w karty. Etym. - gr.

Czy przydatne?

Definicja faraon

Definicja z ang. Pharaoh, z niem. Pharao.

Co znaczy FARAON: faraon król st.egip.; faro dawna hazardowa gra w karty. Etym. - gr. Pharaō 'faraon egipski' z hebr. Par' o 'jp.' z egip. per-aa 'ogromny dom', co jest peryfrazą podobną do stosowanych i dziś, na przykład "Biały Dom ogłosił, Iż..."

Czym jest faraon znaczenie w Znaczenie F .

Co znaczy Fowizm:
Definicja postimpresjonistyczny kolorystyczny kierunek w malarstwie fr., 1899-1907 (równoległy do nm. ekspresjonizmu), stosujący nasyconą światłem plamę barwną w kompozycji płaskiej, ostre kontrasty, czarne faraon co to jest.
Co znaczy Filippi:
Definicja się pod F.) spotkać się ze swym przeznaczeniem, z nieubłaganym losem, gwałtowną śmiercią. Etym. - ?Xac. Philippi, gr. Philippoi w staroż. miasto w Macedonii zał. 358 przed naszą erą poprzez Filipa II faraon definicja.
Co znaczy Ficum Cupit:
Definicja ficum cupit ?Xac., dosł. pragnie figi; potrzebuje czegoś (i dlatego jest taki miły, uprzejmy faraon co znaczy.
Co znaczy Fular:
Definicja fular cienka, lekka tkanina (pół)jedwabna o splocie skośnym a. atłasowym; chustka na szyję z tej tkaniny. Etym. - fr. foulard 'jw faraon słownik.
Co znaczy Fob:
Definicja umowie, oznaczająca, Iż) sprzedający ponosi wydatki dostawy towaru na pokład statku; por. cif. Etym. - inicjały słów z angielskiego: free on board 'z dostawą (opłaconą wspólnie z ubezpieczeniem) na faraon znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: