festiwal co to jest
Co to jest festiwal? Definicja festiwal okresowa uroczystość, złożona z imprez (regularnie również.

Czy przydatne?

Definicja festiwal

Definicja z ang. festival, z niem. Festival.

Co znaczy FESTIWAL: festiwal okresowa uroczystość, złożona z imprez (regularnie również konkursów) art. i spotkań, pozwalających na przybyłym z różnych stron uczestnikom nawiązanie kontaktów kult. (a. niekiedy i polit.). Etym. - fr. festival 'uroczystość muzyczna' z ?Xac. festivus 'żywy, radosny, wesoły; świąteczny' od festum, zobacz feston

Czym jest festiwal znaczenie w Znaczenie F .

Co znaczy Frywolny:
Porównanie frywolny swawolny, płochy, kokieteryjny; pikantny, niezbyt przyzwoity, nieskromny. Etym. - ?Xac. frivolus 'kruchy; niemądry; lichy festiwal co znaczy.
Krzyżówka Filologia:
Dlaczego zajmująca się badaniem języka i literatury poszczególnych narodów; f. klasyczna - edukacja o piśmiennictwie staroż. Greków i Rzymian; por. neofilologia. Etym. - gr. philología 'umiłowanie edukacji festiwal krzyżówka.
Co to jest Florilegium:
Jak lepiej zestaw kwiatów', lit. antologia (fragmentów) utworów różnych autorów. Etym. - n.z łaciny 'jw.' z ?Xac. florilegus 'zbieracz kwiatów'; flori- od flos, zobacz flora; -legus od legere, zobacz legenda festiwal co to jest.
Słownik Fumarola:
Kiedy fumarola wyziewy gorących (o temp. 200-800°C) gazów i par wulkanicznych (por. mofety; solfatara). Etym. - wł. 'jw.' z ?Xac. fumus, zobacz fumy festiwal słownik.
Czym jest Fud:
Od czego zależy fud. (skr. od ?Xac. fudit) - na dzwonach i in. odlewach (przed imieniem ludwisarza): odlał festiwal czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: