feta co to jest
Co to jest feta? Definicja feta przest. sute przyjęcie, biba, uczta; dobra zabawa; uroczystość.

Czy przydatne?

Definicja feta

Definicja z ang. feta, z niem. Feta.

Co znaczy FETA: feta przest. sute przyjęcie, biba, uczta; dobra zabawa; uroczystość. fetować ugaszczać, podejmować uroczyście, wystawnie; raczyć, częstować. Etym. - fr. fêter 'świętować; podejmować' od fête 'święto; imieniny; zabawa' z ?Xac. festa 'dni świąteczne' z r.nij. l.mn. od festus 'uroczysty; świąteczny'

Czym jest feta znaczenie w Znaczenie F .

Co znaczy Furiant:
Definicja czeski taniec lud. w takcie trójdzielnym, ze zmiennymi (synkopowanymi) akcentami (Smetana, Dvořák). Etym. - czes. 'jw.' z ?Xac. furians dpn. furiantis p.pr. od furiare 'szaleć' z furia, zobacz furia feta co to jest.
Co znaczy Fortentheme:
Definicja fort-en-thème [wym. forãte:m] fr., dosł. 'silny w temacie'; przen. w sporcie, polit. i tak dalej; osoba serio, pilna i pracowita feta definicja.
Co znaczy Fizjonomia:
Definicja słowo, rysy twarzy; wygląd, oblicze, postać czego, cechy charakterystyczne. fizjonomika psychol. edukacja o związku pomiędzy budową ciała (zwł. rysami twarzy) a cechami umysłu i charakteru, i o feta co znaczy.
Co znaczy Feretron:
Definicja feretron obraz malowany obustronnie a. rzeźba - noszone na drążkach w trakcie procesji relig. Etym. - gr. phéretron 'nosze' od phérein, zobacz -fer feta słownik.
Co znaczy Fistaszek:
Definicja orzeszek ziemny, arachidowy; nasienie orzecha ziemnego, zwł. palone. Etym. - ros. fistászka 'orzeszek pistacjowy; nasienie pistacji' z fr. fistache 'pistacja' z wł. pistacchio 'jp.' z ?Xac. pistacia feta znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: