feta co to jest
Co to jest feta? Definicja feta przest. sute przyjęcie, biba, uczta; dobra zabawa; uroczystość.

Czy przydatne?

Definicja feta

Definicja z ang. feta, z niem. Feta.

Co znaczy FETA: feta przest. sute przyjęcie, biba, uczta; dobra zabawa; uroczystość. fetować ugaszczać, podejmować uroczyście, wystawnie; raczyć, częstować. Etym. - fr. fêter 'świętować; podejmować' od fête 'święto; imieniny; zabawa' z ?Xac. festa 'dni świąteczne' z r.nij. l.mn. od festus 'uroczysty; świąteczny'

Czym jest feta znaczenie w Znaczenie F .

Co znaczy Festiwal:
Porównanie uroczystość, złożona z imprez (regularnie również konkursów) art. i spotkań, pozwalających na przybyłym z różnych stron uczestnikom nawiązanie kontaktów kult. (a. niekiedy i polit.). Etym. - fr feta co znaczy.
Krzyżówka Fiszka:
Dlaczego notatek a. do katalogu kartkowego; marka, znaczek, liczman zastępujący kapitał w okresie gry (hazardowej). Etym. - fr. fiche 'wtyczka; jw.' od ficher 'wbić; wpakować; dać' z ?Xac. figere, zobacz feta krzyżówka.
Co to jest Faux Amis:
Jak lepiej fałszywi przyjaciele'; pary jednakowo a. prawie jednakowo brzmiących wyrazów, z których każdy występuje w innym języku i ma całkiem odmienne znaczenie, na przykład polskie zapominać i rosyjskie feta co to jest.
Słownik Farma:
Kiedy anglos. - małe a. średnie gospodarstwo rolne; por. ferma. farmer właściciel a. dzierżawca farmy. farmerki zobacz dżinsy. Etym. - z angielskiego: farmer 'jw.' i farm 'farma' od st.fr. farme, zobacz feta słownik.
Czym jest Filogenetyka:
Od czego zależy filogenia) edukacja o rozwoju rodowym, filogenezie; por. ewolucjonizm. filogeneza postęp rodowy organizmów żywych i poszczególnych ich szczepów; por. ontogeneza. Etym. - zobacz fil(o)- 3; geneza feta czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: