flamenco co to jest
Co to jest flamenco? Definicja flamenco [wym. ...ko] występy (w lokalach, lecz także na konkursach.

Czy przydatne?

Definicja flamenco

Definicja z ang. flamenco, z niem. Flamenco.

Co znaczy FLAMENCO: flamenco [wym. ...ko] występy (w lokalach, lecz także na konkursach, festiwalach) Cyganów andaluzyjskich (płd. Hiszpania, gł. z prowincji Sewilla i Kadyks), opierające na przekazywaniu intensywnych emocji w piosenkach, które dla efektu teatr. wzbogacono (dopiero w 2. poł. XIX w.) tańcem; Cyganka hiszp. flaming zool. czerwonak (podzwrotnikowy i płd.europ. ptak błotny). Etym. - z angielskiego: flamingo 'zool. czerwonak' z hiszp. przest. flamengo (dziś flamenco) 'czerwonak; Flamand; dorodny i rudy jak Cygan; cygański; andaluzyjski' ze śr.hol. Vlaminc 'Flamand'

Czym jest flamenco znaczenie w Znaczenie F .

Co znaczy Faux Amis:
Definicja fałszywi przyjaciele'; pary jednakowo a. prawie jednakowo brzmiących wyrazów, z których każdy występuje w innym języku i ma całkiem odmienne znaczenie, na przykład polskie zapominać i rosyjskie flamenco co to jest.
Co znaczy FAN:
Definicja FAN w złożeniach: substancja o ustalonym kształcie, wyglądzie a. określonej jakości. Etym. - gr. -phanēs 'ukazujący się; świecący' od phaínein 'ukazywać; świecić'; por. celofan; diafano-; epifania flamenco definicja.
Co znaczy Fleksja:
Definicja odmiana wyrazów (definicja obejmujące deklinację i koniugację); odmiennia, dział morfologii przeznaczony opisowi form wyrazowych. fleksyjne języki - typ morfologiczny języków, gdzie pewne kategorie flamenco co znaczy.
Co znaczy Fuzle:
Definicja oleje fuzlowe, ciecz oleista powstająca w okolicy alkoholu etylowego jako uboczny wytwór fermentacji, szkodliwa dla organizmu, nadająca surówce przykry smak i duszącą woń, oddzielana w procesie flamenco słownik.
Co znaczy Flic:
Definicja flic fr. [wym. flik], pop. policjant francuski flamenco znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: