folikulina co to jest
Co to jest folikulina? Definicja folikulina estron; ?Xeńskie hormony płciowe produkowane w.

Czy przydatne?

Definicja folikulina

Definicja z ang. folikulina, z niem. folikulina.

Co znaczy FOLIKULINA: folikulina estron; ?Xeńskie hormony płciowe produkowane w pęcherzykach Graafa (estradiol i estron). Etym. - n.z łaciny folliculina 'jw.' z folliculus 'pęcherzyk (Graafa)' od ?Xac. 'woreczek; łuska' zdrobn. od follis 'wór (skórzany); miech; sakiewka'

Czym jest folikulina znaczenie w Znaczenie F .

Co znaczy Frans:
Definicja frans chem. pierwIASTEK, Tabl. 1, promieniotwórczy metal z gatunku potasowców. Etym. - od fr. France 'Francja folikulina co to jest.
Co znaczy Frottage:
Definicja frotaż], frotaż, plast. metoda odbijania faktury różnych elementów (drewna, tkanin i tak dalej) na papierze poprzez silne pocieranie ołówkiem; wcierka. frotté tkanina bawełniana tkana z dwiema folikulina definicja.
Co znaczy Fugas:
Definicja fugas wojsk. rodzaj polowej miny podziemnej z materiałem wybuchowym; zbiornik pod- a. naziemny z bojowymi środkami chem., promieniotwórczymi a. napalmem. Etym. - fr. fougasse 'jw folikulina co znaczy.
Co znaczy Folk:
Definicja angielskiego:, 'ludowy', pop. muzyka ludowa; por. pop-rock. folk rock z angielskiego:, połączenie rocka z piosenką lud. uprawiane od 60. lat XX w. (Bob Dylan, Niemen, Skaldowie i in folikulina słownik.
Co znaczy Fatamorgana:
Definicja złożony, tworzący wielokrotne, zmienne obrazy, pojawiające się (w konsekwencji załamania światła w warstwach powietrza o różnej temp.) w Cieśninie Mesyńskiej, nad Jeziorem Genewskim i w Zatoce Toyama folikulina znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: