furunkuł co to jest
Co to jest furunkuł? Definicja furunkuł przest. czyrak, wrzód. Etym. - ?Xac. furunculus.

Czy przydatne?

Definicja furunkuł

Definicja z ang. furuncle, z niem. Furunkel.

Co znaczy FURUNKUŁ: furunkuł przest. czyrak, wrzód. Etym. - ?Xac. furunculus 'złodziejaszek; wrzód', zdrobn. od furo 'fretka, łasica; złodziej' z fur 'złodziej'

Czym jest furunkuł znaczenie w Znaczenie F .

Co znaczy Fatamorgana:
Porównanie złożony, tworzący wielokrotne, zmienne obrazy, pojawiające się (w konsekwencji załamania światła w warstwach powietrza o różnej temp.) w Cieśninie Mesyńskiej, nad Jeziorem Genewskim i w Zatoce Toyama furunkuł co znaczy.
Krzyżówka Fagot:
Dlaczego fagot najniżej brzmiący dęty drewniany instrument muz. Etym. - wł. fagotto 'wiązka, pęk'; por. kontrafagot furunkuł krzyżówka.
Co to jest Failsafe:
Jak lepiej fejlsejf] z angielskiego:, zaprojektowany tak, by mógł automatycznie zatrzymać a. zmienić rozpoczęte już działania w sytuacji awarii; niezawodny. Etym. - od nazwy mechanizmu, który pozwala, poprzez furunkuł co to jest.
Słownik Fracassant:
Kiedy frakasã] głośny, ogłuszający; przen. (1955) sensacyjny, skandaliczny, sprawiający spore wrażenie; wyzywający, głośny. Etym. - fr. od fracas 'gwałtowne, głośne złamanie, pęknięcie; trzask, huk, hałas furunkuł słownik.
Czym jest For Brutus Is An Honourable Man:
Od czego zależy for Brutus is an honourable man z angielskiego:, iron. ponieważ Brutus mężem jest (przecież) szanownym. Etym. - z Szekspira (Antoniusz w Juliuszu Cezarze, 3, 2 furunkuł czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: